Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    i wciąz ślepo ufam temu co mówi support ....
    Pamietaj tam są też tylko ludzie :wink:

    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    Teksty tłumaczą hurtem zawodowi tlumacze i nie zawsze udaje sie wyłapać takie nieścisłości.
    A czy ci tłumacze aby znają sie na pokerku :wink:

  2. #12
    Witam.

    Właśnie zrobiłem depozyt 50$, chciałem sprawdzić czy mam pending bonus a tu niespodzianka: No available poker bonus .

    Dlaczego ?

    Oczywiście logowałem się z banera na pokerzysta.pl.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a jest roznica miedzy betsson a betsson PL? bo ja ostatnio zalozylem tam konto, ale chyba nie z zadnego banera i zastanawiam sie czy przysluguje mi tez jakis bonus?

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    ... dla każdego nowego gracza z forum pokerzysta.pl

    Kliknij w baner betssona, zarejestruj się i wpłać pieniądze na Pokera a otrzymasz 100% bonusa aż do 666 USD
    Werbel moim zdaniem warunkiem otrzymania tego bonusa było zarejestrowanie się korzystając z banerka na forum. Jeżeli rejestrowałeś się bezpośrednio ze strony Betssona to poszukaj informacji na tej stronie jakie obecnie mają promocję.

    Przynajmniej tak mi się wydaje, nie jestem tego pewny w 100%.

  5. Cytat Zamieszczone przez orpelek
    Witam.

    Właśnie zrobiłem depozyt 50$, chciałem sprawdzić czy mam pending bonus a tu niespodzianka: No available poker bonus .

    Dlaczego ?

    Oczywiście logowałem się z banera na pokerzysta.pl.
    Podaj mi na priv nick na betsson, sprawdzę co sie stalo

    Pzdr

  6. Cytat Zamieszczone przez warebel
    a jest roznica miedzy betsson a betsson PL? bo ja ostatnio zalozylem tam konto, ale chyba nie z zadnego banera i zastanawiam sie czy przysluguje mi tez jakis bonus?
    Zakładając, że rejestrowałeś się niedawno powinieneś dostać 100% bonusa do 333$.
    Podaj mi na prv nick na Betsson - sprawdzę.

    Pzdr

  7. Cytat Zamieszczone przez dejf
    naliczyłi mi 5*fee czyli mam 5 punktów gracza
    Mój nick gracza w pokerze AJOFDETAJGER
    Jest tak jak mówisz, czyli:
    Punkty Gracza za turnieje przyznaje sie w wysokości 5*fee, czyli za turniej 20$+$2 przyznane zostanie 5*2=10 PG.
    Za turnieje do których gracz wchodzi dzięki wygranym wcześniej ticketom, nie są przyznawane Punkty Gracza.

    Sorki za zamieszanie.
    Aby wynagrodzić Ci "dyskomfort psychiczny" spowodowany błędnie podana wcześniej informacja, dopiszemy do Twojego konta 100 PG extra.
    Jesli dodatkowe punkty nie pojawią sie naTwoim koncie w ciągu 1-2 dni - daj znać na priv.

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ojej to jednak miałem racje :wink:
    Normalnie jestem zaszokowany :twisted:

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    ... dla każdego nowego gracza z forum pokerzysta.pl

    Kliknij w baner betssona, zarejestruj się i wpłać pieniądze na Pokera a otrzymasz 100% bonusa aż do 666 USD

    Aby wyrobić bonus, musisz uzbierać 10 Punktów Gracza na 1 USD bonusa

    Jak zbierasz Punkty Gracza?

    .........Ring games
    0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza
    .........Turnieje
    5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju

    Na wyrobienie bonusa masz 60 dni.

    Powodzenia
    wpłacam 666$ (diabelska liczba) :twisted: , by dostać bonus 1$ muszę mieć 10pkt gracza, czyli by dostać 666$ bonus muszę mieć 6660pkt gracza.
    przeciętnie by zdobyć 2pkt gracza to musze zapłacić 1,5$ rake. wg moich obliczeń by skasować bonus 666$ trzeba by w 2 miesiące mieć ok 5000RC.... całkiem sporo... chyba ze coś źle policzyłem....

    u konkurencji bez łaski, promocji, mega bonusów i bez tego wyścigu szczurów (zdążę wyrobić bonus czy nie???) można dostać 2-2,5 raza więcej.
    wpadłem tutaj zobaczyć co proponuje nowy pokerroom na polskim rynku. patrzę....: Mega Bonus jakiś fajnie, może dam im szansę...
    mega bonus, promocja kojarzą mi się z czymś co jest lepsze niż oferta konkurencji....
    tak się zastanawiam kto da się na to nabrać.... początkujący gracze nie mają najmniejszej szansy na wyrobienie tego bonusa. reszta chyba umie sobie to wszystko policzyć tak jak ja...

    pewnie macie masę innych ciekawych niespodzianek dla graczy
    (słyszałem fajne rzeczy o ligach sponsorowanych przez Was) ale jeśli na starcie chcecie zachęcić graczy do swojego pokerroomu robiąc Mega Bonus to niech to naprawdę będzie MEGA BONUS.

    PS. jeśli zrobiłem jakiś większy błąd w obliczeniach to proszę mnie poprawić a wszystko odszczekam :lol: :wink:
    PS.II. nie chciałem Wam tu robić czegoś na złość pisząc tego posta, tylko zachęcić Was do większych bonusów dla graczy :lol: :lol: :lol:

    z wyrazami szacunku i życzeniami sukcesu
    mike

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek
    przeciętnie by zdobyć 2pkt gracza to musze zapłacić 1,5$ rake. wg moich obliczeń by skasować bonus 666$ trzeba by w 2 miesiące mieć ok 5000RC.... całkiem sporo... chyba ze coś źle policzyłem....
    troszke nie doczytales

    chodzi o rake calego stolu nie twoj

    czyli jesli gralbys przy 10 osob stoliku to twoj rake bylby 10 krotnie mniejszy