Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    3
    Hej, nie będę owijał w bawełnę. Założyłem tutaj konto tylko w pewnym celu. Otóż jak wszyscy z was tutaj jestem fanatykiem pokera. Do tego studiuję Psychologię i Socjologię. Z tego drugiego jestem w trakcie pisania licencjatu właśnie z Pokera Postanowiłem zrobić pracę na pełnej i w związku z tym prowadzę badania naszej społeczności. Będę bardzo wdzięczny każdemu kto pomoże ( pamiętajcie, że dobro wraca podwójnie ), do wypełnienia jest 4 minutowa ankieta (naprawdę! jak ktoś będzie wypełniał nawet 10 sekund dłużej przelewam 1$ na P* za każdą dodatkową minutę :P

    Na końcu ankiety jest okienko do wpisania maila jak ktoś chce aby wysłać mu zebrane wyniki po ich opracowaniu ))

    Dzięki!

    https://docs.google.com/a/st.swps.ed...2Z4jo/viewform
    Ostatnio edytowane przez adebajor ; 03-04-2016 o 20:25

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    3
    Wiem, że jesteście bombardowani różnego ankietami ze wszystkich stron jednak prac dotyczących pokera jest bardzo mało a chciałbym, żeby była zrobiona najbardziej rzetelnie jak się da! Będę naprawdę wdzięczny za te 3 minuty =)

    Jest dopiero 9 odpowiedzi także każda się liczy! ;d

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    3
    Dziękuje wszystkim którzy już wypełnili, zbieranie idzie szybciej niż się spodziewałem, browary dla was!

    Zostało 13 ankiet do zakończenia badań dlatego proszę wszystkich którzy jeszcze tego nie zrobili <3