Strona 79 z 84 PierwszyPierwszy ... 29697778798081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 838
  1. #781
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    kiedys i4 byl takim fajnym roomem teraz niestety to juz kupa

  2. #782
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Spokojnie,
    Ludzie pracujacy, odpowiedzialni za zwrot reka z pewnoscia dostali wolne do poniedzialku.(sylwester) Chlopaki zarabiaja troszke kaski, robote maja latwa, wiec chca sie pobawic.
    Wycieczki, laski, narty - dajcie goscia pozyc. Do wtorku kaske dostaniemy..

  3. #783
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Rake back jest teraz wyplacany od 15 do 15 i na takiej zasadzie jest tez lizcony wiec pewnie powinna byc kasa kolo 16-17.

  4. #784
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    czy punkty vip wczesniej uzbierane bezpowrotnie zostaly utracone ? po tej zmianie ? Bo zalogowalem sie an nowej stronie srodki niby importowane ale punktow vip to juz nie widze ;/ na szczescie nie mialem za wiele no ale i mi sie to nie usmiecha Gdybym wiedzial to wczesniej na cos bym je wydal

  5. #785
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    U mnie pojawiły się dopiero po kilku dniach od momentu pierwszego zalogowania.

  6. #786
    1. Aby aktywować opcję User Transfer należy wyrobić 200 VIP, jeżeli opcja jest dalej niewidoczna w kasjerze, proszę o kontakt z supportem
    2. Rakeback za grudzień będzie wypłacany 15 stycznia za CR2 i został wypłacony 1 stycznia za B2B
    3. W najbliższym czasie nie są przewidywane bonusy na CR2
    4. VIPy na CR2 będą naliczane, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie jeszcze w styczniu
    5. "stare" VIPy nie zostają utracone, tylko przeniesione na główne konto punktów VIP, w krótkim czasie po reaktywacji konta

    Michał

  7. #787
    Witam
    A jak jest z wypłatami ?? Wypłąciłem w grudniu normalnie kase bez prowizji ,a w styczniu musiałem juz 200 vipów oddac zeby niepłacic prowizji 10e.Chyba cos nie tak jak wypłata raz na miesiac darmowa??
    Pozdrawiam

  8. #788
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Taaa z tego tez sie wczoraj smialem, jakas przesada. Dodatkowe drugie 10e idzie na przewalutowanie jak ktos ma np netellera w dolarach i trzecie tyle na wyplate na karte / z bankomatu. Trzeba cos z tym zrobic

  9. #789
    jedna darmowa wypłata jest raz na 30 dni, a nie raz na miesiąc

    Pozdrawiam
    Michał

  10. #790
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Czyli nie jest tak zle vipy wroca niedlugo no i pozostaje tylko miec nadzieje ze niedlugo wpadnie jakis fajny reloaded;>