Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Witam

    Grałem z grupką znajomych w pokera, gra była już zaawansowana, blindy już opiewały na 1/4 stacka początkowego.
    Na stole pozostało już tylko trzech graczy, Ja z średnim, kolega z mniejszym stackiem, kolega z dużym stackiem.
    Po moim przebiciu go o tyle wysoko, że był zmuszony grać all ina, zaczął się zastanawiać bardzo długo. Chwycił karty, chciał je foldować. Następnie pokazał karty drugiemu koledze dużym stackiem swoje karty (mi nie). Przeprowadzili dyskusje na temat jakie ja karty moge posiadać i co on powinien zrobić. Kolega z dużym stackiem podpowiadał mu wielokrotnie żeby mnie sprawdził, co ten uczynił po jego namowach. (ten gracz wcześniej sfoldował rękę)
    Dodam że graliśmy doubole upa i wygrywały dwie osoby pozostające na stole, tak więc osoba podpowiadająca działała stricte na swoją korzyść. (była po za grą)

    Co więcej jestem pewien że gracz by sfoldował gdyby nie podpowiedź drugiego gracza. Jestem mocno poirytowany zaistniałą sytuacją bo wiem że jadłbym teraz ananasy i oliwki gdyby nie podpowiedź drugiego gracza.
    Można podpowiadać drugiemu graczowi będąc wciąż na stole?
    Czy wystąpiły tutaj niezgodności z zasadami pokera?

    Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam cieplutko.

  2. #2
    Po pokazaniu kart innemu graczowi ręka jest martwa. Nie ma znaczenia co tam miał, ani czy ten drugi coś podpowiadał. Twoja pula.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    footballpick24*blogspot*com Kupon na dzis z kursem 55 dostepny i aktualny ! podajemy od razu po wpłacie! swietna skutecznosc,zawsze wielkie kursy i wchodzą! wszystko potwierdzone skanami na blogu!