Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Zapraszamy na wielki event w wiedeńskim Montesino!

    W dniach 16-27 września zostanie rozegrany festiwal World Poker Tour National, gdzie zaczniemy turniejem Warm Up (17-21 września), w którym gramy o gwarantowane 200,000€ przy wpisowym wynoszącym jedynie 340€!

    Aktualnie na fanpage'u Montesino Poland na facebook'u trwa prosty konkurs, gdzie do wygrania jest wejściówka 340€ Czas do 7 września (na ten moment 0 uczestników ).

    W marcu tego roku na turnieju WPT 8-max 2-gie miejsce wywalczył członek Silent Sharks - Przemysław „TranquilMind” Piotrowski, za co otrzymał 24,180€! Jesteś gotów osiągnąć podobny sukces albo i większy?

    Do Wiednia można bardzo tanio i łatwo dojechać (np. za pomocą przewoźnika PolskiBus, gdzie za taką podróż zapłacimy jedynie 45-120zł(7-12h podróży)!) i jest sporo różnych opcji noclegowych!

    W razie pytań służymy pomocą!

    Zapraszamy!

  2. #2
    Dziś o 19:00 startujemy z satelitą live z 18 wejściówkami 340€ na WPT Warm Up 200,000€! Wpisowe to jedynie 40€!

    Sam WPT Warm Up rozpocznie się jutro, 17 września. Będą łącznie 3 dni startowe, dzień 2 i finał! W tym wydarzeniu na facebook'u znajdziecie szczegóły całego festiwalu World Poker Tour National Vienna (16-27 września).

    Do Wiednia można bardzo tanio i łatwo dojechać (np. za pomocą przewoźnika PolskiBus, gdzie za taką podróż zapłacimy jedynie 45-120zł(7-12h podróży)!) i jest sporo różnych opcji noclegowych!

    Oto krótka relacja z wypadu do Montesino polskiego gracza, Sławomira Malczyka:
    „Mój wypad do Montesino był co najmniej szalony. Wszystko złożyło się idealnie: urlop, pogoda, tani dojazd i zakwaterowanie, no i oczywiście turniej z niskim wpisowym i super pulą gwarantowaną. Przyjaciel zaprowadził mnie na miejsce (choć poradziłbym sobie i bez niego – dojście było świetnie oznaczone i bardzo intuicyjne). Pierwsze, co zobaczyłem, to recepcja. Myślę sobie – „Mam nadzieję, że choć po angielsku potrafią, bo niemieckiego ni w ząb nie potrafię”, a tu piękna Pani za ladą wita mnie – „Dzień Dobry! Pierwszy raz u Nas?”. Bardzo pozytywne zaskoczenie, rejestracja była czystą formalnością (blankiet do wypełnienia był również po polsku). Po wejściu na salę zobaczyłem profesjonalne zaplecze kasyna. Po prawej stoliki Cash ze zróżnicowanymi blindami. Po lewej stoły turniejowe już czekały na graczy Summer Cup. Bezproblemowy buyin i poszedłem zwiedzać całość kasyna. Moja uwagę przykuł taras z cudnym widokiem na cały Wiedeń. Czas szybko tam zleciał i trzeba było zasiąść przy stole. Dostałem stolik z bardzo wesołymi starszymi Austriakami, z których część znała angielski, więc było bardzo przyjemnie – wzajemnie uczyliśmy się podstawowych słówek pokerowych po angielsku i niemiecku. Krupierzy bardzo przyjaźni i profesjonalni, pomagali w każdej sprawie. Mimo iż nie udało mi się wygrać to cały wypad do Montesino był mega pozytywny i udany. Każdemu serdecznie polecam to miejsce- na pewno świetnie spędzicie tam czas.”

    Zapraszamy!