Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Patryk
    sztuczki karciane
    ????

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Ja mam taka ksiazke... "Na deszczowe dni karciane tricki"... moze o takie sztuczki pytasz? :P. Na podworku bedziesz rzadzil . Swoja droga na podworku ze znajomymi sie gra... chcesz kantowac kolegow?! :/

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Pozatym narazie coś nie pada deszcz...


    i nie ma grzybów przez to

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    hej sluchajcie mam takie pytanko, gralem sobie dzisiaj z kolega w pokera i on oszukiwal(tak mi sie wydaje), pare razy bylo tak ze przed rozdaniem powiedzial ze bedzie mial karete, a innym razem ze fulla, jak on to robi? czy to zwykly przypadek? czy on oszukuje? szczerze to ja nic nie zauwazylem... (jestem poczatkujacy wiec nie smiejcie sie)

  5. #15
    Witam,

    Sa do tego specjalne talie kart, lub mozna taka przygotowac (woskujac poszczegolne karty).

    Przy tasowaniu takie karty wydaja inny dzwiek, troche treningu i mozna sobie rozdawac rozne rzeczy.

    Takie talie byly kiedys dostepne w sklepach ze smiesznymi rzeczami.

    Pozdrawiam,
    Eryk.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    aha tylko nie rozumiem co ten wosk da...

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    To nie ty masz użyć wosku, tylko możliwe, że twój kumpel ma takową talię . Ale przyznam, że sam nie kapuję jak można dzięki temu, że jest inny dźwięk, coś sobie rozdać. :mrgreen:

  8. #18
    Powiedzmy masz 4 asy znaczone.

    Tasujesz talie, slyszysz gdzie sa, mozesz talie "zlamac" na asie, i przelozyc go sobie na spod talii. A potem rozdac go sobie z dolu.

    Przy wymieszanej talii zawsze odnajdziesz znaczone karty.

    Kiedys widzialem maly pokaz co mozna z taka talia zrobic .

    Pozdrawiam.
    Eryk.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    ...ale po co robić, kiedy można kupic całkowicie fabrycznie zaznaczoną talię, oczywiście jedynie do celów pokazowych

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    ahaa teraz o jarze a wy jakich kart uzywacie profesionalnych czy takich zwyklych?