Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Wtam wszystkich.
    Założyłem ten temat głównie dla graczy "podwórkowch".
    Chciał bym aby znalazły sie tu opisy jakiś sztuczek czy trików "pomagających'' w wygraniu z przeciwnikiem.
    Mile widziane również linki do stronek z trikami karcianymi .

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja znam jedną niezawodną sztuczkę
    Kup sobie młotek i pierdolnij się w łeb, wygrana gwarantowana :twisted:

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Kirek najlepsza sztuczna to nie walnosc sie mlotkiem tylko przeciwnika

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hej

    Nie do końca rozumiem Twoje powyższe zachowanie, Kirek. Wiem, że temat należy do drażliwych i prawdopodobnie większość uczestników forum, nie jest nim w ogóle zainteresowana, ale przecież to nie powód aby go napiętnować czy też udawać, że nie istnieje w ogóle. Skoro Boombel, grzecznie pyta, to można Mu w inny sposób odpowiedzieć.
    Na temat karcianych oszustw, w roku 2000, nakładem wydawnictwa Prospekt została wydana książka autorstwa Przemysława Słowinskiego pod tytułem "Szulerskie sekrety". Jeśli Cię to, Boombel interesuje, mogę Ci za zwrotem kosztów, przesłać kserokopię tej pozycjii lub jej fragmentów, które by Cię interesowały. Nie jestem pewien czy dana kwestia interesuje Cię od strony czysto teoretycznej czy też również praktycznej, ale jeśli masz zamiar podejść do sprawy poważnie i perfekcyjnie opanować wiedzę zawartą w tej obowiązkowej lekturze każdego początkującego adepta szulerskiego rzemiosła, to musisz się liczyć z faktem, iż po pewnym czasie na Twoim podwórku, nie będzie na Ciebie mocnych i nikt z podwórka nie siądzię z Tobą do stolika. Jednak z takim kapitałem, inteletktualnym, merytorzycznym, manualnym i zapewne po jakimś czasie również finansowym, będziesz mógł zawojować niemalże każde podwórko w Polsce. Natomiast, jeśli już stwierdzisz, że dość masz podwórkowych, dziecinnych gierek, to zawsze możesz się ze mną skontaktować, wówczas pomogę Ci ustawić na przykład w Sopocie, grę z prawdziwego zdarzenia, z godnym Ciebie przeciwnikiem. Kończąc, życzę Ci wielu sukcesów na pokerowym szlaku i proszę pamiętaj o jednym:

    TRENING CZYNI MISTRZA

    MICHAŁ

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hej

    Jak zwykle o czymś zapomniałem, mianowicie z oczywistych powodów, nie mam zamiaru zamieszczać opisów kantów 'na public'.

    MICHAŁ

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Michał ale ja przecież nikogo nie napiętnuje tylko zdradzam jedną z kluczowych sztuczek :twisted:. Jak sam sobie zrobi krzywdę to ma duże szanse że zostanie potraktowany jak wariat i nie dostanie młotkiem od innych graczy którzy z nim będą siedzieć przy stoliku. Zapewniam że mniej go to będzie bolało 8) .
    Również nie udaję że takiego tematu nie ma. Ba nie będę ukrywał że "Wielki Szu" jest jednym z moich ulubionych polskich filmów :P . Zresztą w "Hazardzistach" postać 'Robala' też nie jest kryształowa :P , co nie zmienia faktu że nie koniecznie trzeba ich naśladować oraz że to forum nie jest poświęcone szulerce i mam nadzieję że ten temat nie rozwinie się za bardzo :x

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    HMm, a moze podejsc do tego z innej strony. Ja na przyklad nie gralem duzo na zywo i z checia dowiedzialbym sie o przynajmniej podstawowych metodach oszustw, na ktore w razie co powinienem zwracac uwage. TO jest tak jak z hackerstwem, sztuczki hackerskie, metody wlaman itd znaja rowniez i czytaja o nich administratorzy sieci, wszystko sie kreci wokol tego jak wykorzystasz zdobyta wiedze. Mysle ze na szczescie poker jest coraz czesciej uznawany za gre intelektualna, a nie gre oszustow, i tak powinno byc, co mam nadzieje stanie sie takze dzieki temu forum

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Podejrzewam, że czysta teoria może zupełnie się nam nie przydać. Jeżeli ktoś dobrze opanował oszukiwanie, patrzenie na ręcę może się na niewiele zdać :roll: Trzeba się tylko zastanowić czy poruszać tą kwestię czy nie?

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    ho ho ... jakiś ciekawy topic :shock:

    Ogólnie to chyba dość niebezpieczna zabawa.. szczególnie jak grasz w obcym toważystwie. Przyłapanie na oszustwie napewno bardzo boli ... :twisted:

    Pozatem w TV jednak jest dużo "bajek". I w ogóle to chciał bym oglądnąć jakiś pojedynek "szulerów z prawdziwego zdarzenia" na żywo, bo ostatnio gustuje w komediach.

    Co do gry w pokera to napewno bardziej ufam swojej głowie niż dłoniom. :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    sztuczki karciane