Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    Dollaro, największa Włoska sieć !
    Numer 1 w rankingu najbardziej zafiszowanych sieci.
    Najwyższy rakeback w sieci !
    Tak jak w temacie , rakeback w sieci dollaro od 40% . Bez żadnego kręcenia z kontami. Normalnie rejestrujemy się i gramy w sieci betlive5000 . Najbardziej zafiszowana sieć na świecie.
    Limity do nl5k. Również nl15 i nl30.
    System poleconych !
    Zgarniaj do 10% z rejku za każdego poleconego !
    Skype : UltimatePokerDeals
    Link do strony :http://betlive5000.com/


    Wypłaty na początku każdego miesiąca. Pozdrawiam

    film z rozgrywek po użyciu dodatku pokerplane spełniającego funkcje hand grabbera (program pobiera handy rozdania graczy) .
    Teraz promo ! po urejkowaniu 500 euro pokerplaner dostajecie gratis.(równowartość 55% rakebacku )
    https://www.youtube.com/watch?v=f_HRy1Q06e8
    Ostatnio edytowane przez Tyska ; 28-04-2015 o 22:28

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    Cześć. Można powiedzieć że jestem jednym z was. Przez 4,5 roku kręciłem się w pokerze przez różne stawki mikrolimitów, poznając przy tym wielu ludzi z branży i poznając mechanizm od środka.
    Zauważyłem pewin schemat działania.
    Pomiędzy graczami posiadającymi mierne wyniki są tacy co wogóle nie potrafią się utrzymać z pokera, a pomiędzy nimi są tacy jak trenerzy wielu znanych stron, którzy kręcą dwucyfrowy winrate na high stakesach i zarabiają grube siano. Długo przyglądałem się temu, aż ledwo wszedłem na nl100 by spaść z powrotem na 50, potem nawet 20 ki.
    Wiedziałem że coś jest na rzeczy w chwili jak jeden z moich znajomych stał się trenerem, a jego poziom był mizerny. Nastepnie wsród znajomych pojawiali się affiliaci i rozwiązałem ten schemat od środka.

    Zauważcie, schemat jest bardzo prosty. Na wszystkich stronach coachingowych/learningowych/ usług zwanych poker są te same sieci, pokerstars/ftp/ipoker...
    Gracze uczą się miesiącami/latami by grać te kilka bb/100 pokonać w trudzie stawki po paru miesiącach takiej gry i przechodzić kolejne. niski jednocyfrowy winrate pozwala na to, by pieniądze przelewały się od strony do strony, to z kolei sprawia że wasz rake jest zwielokratniany, zarabia się tak naprawdę psie grosze po to by w trudzie tak naprawdę pokonywać stawki.
    A jaka jest metoda na sukces? Gdzie ten poker sprzed 15 lat gdzie wystarcza znać tabele rąk startowych?
    Kto tak naprawdę tutaj zarabia?

    Rzecz w tym że strony o których piszę, a których tu nazw nie mogę przytoczyć wyrobiły sobie monopol.
    Ludzie nie tykają "krzaków" mówiąc że tam są problemy z wypłatami, obsługą , kiedy tak naprawdę rzecz ma się nieraz zupełnie odwrotnie. Nakręcacie im obrzydliwy rake, i tak naprawde kto tutaj zarabia na was?
    Pokerroomy i affiliaci, nikt więcej.

    Wspólnie z kilkoma znajomymi przyglądaliśmy się jak wygląda cały rynek na świecie.
    Poker, afiliaci, jaki jest schemat ich działania, dlaczego mają taki a nie inny rakeback.
    Czemu jeden affiliate daje więcej drugi mniej.

    Pamiętam do dziś jak spotkałem pierwszego affiliata dającego mi 40% na Ipoker, miał wklejone zdjęcie na skype jakiegoś bogatego gościa na kutrze. Mówiłem wtedy - O kurczę, gość musi być grubą rybą.
    Kolejny gość którego spotkałem dawał mi 45% i szczęka opadła mi wtedy do samej podłogi.
    O jeb! to musi BYĆ KTOŚ!

    To na szczęście nie działa w ten sposób, wszystko wygląda dużo lepiej na korzyść graczy, i wspólnie ze znajomymi chcielibyśmy zapoczątkować projekt mający na celu ukazać, że pokerzystom należy się więcej.
    Aktualnie wraz z 4 znajomymi z różnych obszarów Europy chcemy pokazać wszystkim że potocznie nazywane softy krzakami oferują tak samo wiele jak nie więcej.

    Już na wstępie chciałem wam pokazać, że początkująca grupa afiliatów może dać wam większy zwrot niż ktokolwiek kto wam się oferował.
    Aby móc rozreklamować nasz system i cel, stworzyliśmy świetny system poleconych.
    Nie musisz rakeować ogromnych sum po to by leniwemu afiliatowi chciało się ruszyć dupę by móc ci przelać pieniądze. Nasz procent z rakebacku jest wygórowany od razu , a wszystko robimy przedewszystkim dla funa i dla was, graczy. Minimalna możliwośćpodniesienia rake'u bierze się z systemu poleconych, który ma na celu przekazać jaknajwiększej ilości graczy że poker przechodzi teraz złote czasy, a najwięcej należy się nam- graczom, też nim jestem.

    Przechodząc do sedna sprawy , nasza oferta :

    Sieć dollaro :


    betlive (43-50% rb) :
    Najbardziej fiszerska sieć z bardzo dobrą liczbą graczy, wypłaty i wpłaty przechodzą bez żadnych problemów. Wystarczy początkowy kontakt z supportem by potem konto zostało aktywowane i aby przelewy szły w jeden moment. Zakładamy konto samemu, nie płacimy żadnych dodatkowych opłat chyba że chcemy kupić konwerter rąk, koszt 50 usd.
    SYSTEM POLECONYCH : ZA KAŻDEGO OGRACZA OTRZYMUJEMY DO 10% Z JEGO RAKE. Już za kilku graczy możecie zarabiać polską średnią nie wychodząc z domu.

    Enet : 45% rakebacku, wszystko podobnie jak wyżej


    gruzinska sieć Europe-bet :
    Świetna sieć dla graczy do nl 100 włącznie.
    System rakeback to system vip klubu do 35%
    5% leci do was od affiliata, kolejne do 10% za każdego poleconego


    Mam nadzieje że widzicie róznice pomiędzy naszą ofertą a tym co dają wam w sieci. Niebawem pochłoniemy tego rynku sporo więcej. Rozwijamy się jak tylko można .

    PRZECIĘTNY WINRATE NA WYŻEJ WYMIENIONYCH SIECIACH JEST ZAWSZE DWUCYFROWY.
    Kontakt skype : UltimatePokerDeals

    Jesteś zainteresowany długotrwałą współpracą?
    Napisz tym bardziej icon_smile.gif