Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    ŚWIETNY SYSTEM POLECONYCH, ZARABIAJ DO 10% Z RAKE POLECONEGO GRACZA !
    ZAPYTAJ NA GG !

    Hej, jeżeli potrzebujecie pograć z gruzinami albo włochami ze świetnym winratem zapraszam do zapoznania się z moją ofertą
    GG 53558262
    Mam również inne pokerowe sposobnosci na podniesienie winratu niz zmiana playerpoola.
    Był boom na Włochy, obiecuje wam podbić wyniki gry o 50% na roomach gruzinskich i to bez huda
    Najwaznejszy myk :

    Gruzini tam są ciemni nie znają angielskiego i nie mają skąd poczytać cokolwiek o pokerze . To co się dzieje tam na stołach jest łatwo mówiąc chore, a soft i ilość stolików należy do jednego z przyjemniejszych.
    w ofercie stoliki jesli przeliczyć to na dolary to gdzies od nl1 do nl800 lecą.
    Zarówno Włoski jak i Gruzinski room nie ma wsparcia ze strony HUDa, na gruzinskim nie używa go niemal nikt, na Włoskim może jeden na 10, reszta regów jesli tacy są nitują , a my...
    Mamy myk jak go uruchomić, za drobną opłatą można kupić z zewnątrz specjalny konverter i kroić WSZYSTKICH łącznie z regami dowoli, nigdy przenigy nie będziecie eksploatowani.

    Zapraszam, więcej na priv GG pozostawiłem
    Ostatnio edytowane przez Tyska ; 26-04-2015 o 10:42

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    łapcie prt scrna z pierwszych lepszych 6 stolików na nl20, nl 50 i 100 wyglada tak samo .
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dc2ccc499.html

    Do tego dostajecie do 50% rb oraz codzienny rakerace do kilkuset % rb w zaleznosci od promo. Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    Zapomniałem podać również skype : UltimatePokerDeals, w ofercie posiadamy nie tylko deale, równiez suby i inne magie

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    Hej. Gruzinski poker widzę że pojawia się wsród affiliatów. W związku z czym muszę dać ciut lepszą ofertę od konkurencji. Tylko u mnido vip klubu dostaniecie 8% więcej rb. Za Każdego poleconego przysługuje wam do 10% od gracza z JEGO RAKE, Istnieje możliwość negocjacji. Wiecej na gg: 53558262
    Zarabiać można już na samych poleconych. Więcej info na gg.
    Posiadamy też dollaro, enet, ipoker !

    Dollaro ! łap od 35-50 % rb!
    Europe - bet ! vip klub 30 % rejestracja z linka do 10% EKSTRA poleceni do 10% !
    uzbieranie juz kilku poleconych daje zysk miesiecznej pensji.
    Dla każdego dorzucam pakiet cennych materiałów pokerowych
    Ostatnio edytowane przez Tyska ; 26-04-2015 o 05:46

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    3
    Oferty są świetne, sprawdziłem
    http://ads.europebetaffiliates.com/r...=2237&bid=1731
    Ostatnio edytowane przez nikczemny ; 26-04-2015 o 10:40