Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Backgammon

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ktos gra?
    Może ktoś gra na $$$?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    John Locke gra

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja grywam czasem, ale nie na $$$, nie wiem czy znam optymalną taktykę dot. podwajania.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Wsumie za kase ciężko chyba pograć bo ściągnąłem sobie dzisiaj największy chyba Backgammonowy room (BGroom oraz GammonEmpire) to ruch raczej mizerny "raz na rok" jakiś turniej się odbywa i to za grosze raczej, a myślałem że to będzie w stylu pokerroomów że masa ludzi i wybór turniejów ale nie Nawet dostałem tam 5$ za darmo wszystko przegrałem na SNG

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    Na Party Pokerze jest sala beggamonowa (Partygamon) ze sporym ruchem. A przynajmniej byl spory gdy jeszcze tam grywalem, tak z rok temu.

  6. #6
    z tego co pamietam to na sportingbecie jest. fajna gierka. nawet kupilem sobie do domu taka i z zona pykam co jakis czas

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    Bardzo stary wątek, ale może warto odświeżyć .
    Jeżeli ktoś ma ochotę pograć w backgammona, to na EBIF Polska (ebif.backgammon.pl) orgnizujemy turnieje internetowe na małe stawki. Akurat trwają zapisy na turniej z wpisowym 20zł. Turnieje działają w taki sposób, że na stronie masz rozpisane z kim masz zagrać i w każdej rundzie jest około 10 dni na to, żeby się umówić mailowo z przeciwnikiem i zagrać na dowolnym darmowym serwerze.
    Ostatnio edytowane przez niuniuch ; 03-03-2015 o 11:20