Strona 80 z 94 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 939
  1. #791
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ich problem - nie Twój.

  2. #792
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    acha, juz wszystko jasne, dostalem przed chwila maila od pani z CP i do godziny 3 PM
    GMT wszystko powinno dzialac, a jezeli ktos cos stracil przez ta awarie, to refundacja nastapi w ciagu 24 h ....
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 19-12-2008 o 13:25

  3. #793
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    acha, juz wszystko jasne, dostalem przed chwila maila od pani z CP i do godziny 3 PM
    GMT wsszystko powinno dzialac, a jezeli ktos cos stracil przez ta awarie, to refundacja nastapi w ciagu 24 h .... nie wiem tylko co to za godzina 3 PM GMT, co to za czas "GMT" i jak sie to przelicza na nasz, bede wdzieczny jak ktos mi to przyblizy .... warto to wiedziec na przyszlosc ....
    GMT to czas angielski, który nie podlega letniej poprawce +1.

    Czyli u nas to będzie 16:00 (+1), ale gdyby był teraz np. czerwiec a nie grudzień, to musielibyśmy dodać jeszcze jedną godzinę (czyli w lecie 3pm GMT byłaby godziną 17:00 czasu polskiego)

  4. Witam

    Z tego co widzę, już wszystko ok. Spora była ta przerwa...

    pozdrawiam

    Darek

  5. #795
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Witam mam szybkie pytanko. Kiedys gralem duzo na boss media ale to bylo z 3 lata temu po czym zmienilem na inny soft. Zastanawiam sie teraz nad powrotem do Boss media ale mam problem bo nie pamietam czy mam konto na celeb poker;> Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia czy mam jakies stare konto bo nie chcialbym dostac bana na moje konto jak zaloze nowe;> z gory dzieki za pomoc

  6. Witam

    Podaj mi na pw swoje dane, imie nazwisko, ew. email

    pozdrawiam

    Darek

  7. #797
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    2
    Chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie działa raked hand. Na jednej stronie przeczytałem : Raked hand zaliczany jest gdy gracz doda coś od siebie do puli, rozdanie musi osiągnąć co najmniej flop, a pula powyżej 1 w walucie stołu.

    Czyli np na stawkach 0.25/50$ limit jestem na dużej ciemno, gracz1 (nie na blindzie) podbija, gracz2 (nie na blindzie)sprawdza i SB i BB(czyli ja)foldujemy. W puli jest na flopie 1,37$ (minus rake) i gracz1 zagrywa a gracz2 pasuje. Czyli graczom 1 i 2, SB i BB (czyli mi) zostaje uznany raked hand, zgadza się?

    I czy raked hands są też naliczane na stawkach 0.10/0.20 limit?

  8. Witam,

    Najlepiej zwróc uwagę na to gdy pobierana jest prowizja i część z puli jest zabierana do 'góry'. Raked hand zaliczany jest gdy gracz doda coś od siebie do puli, rozdanie musi osiągnąć co najmniej flop, a pula powyżej 1 w walucie stołu.

    pozdrawiam

    Darek

  9. #799
    A cóż to za dezinformacja? W dodatku od przedstawiciela roomu...

    Limit 1 w walucie stołu dotyczy tylko niektórych stawek (chyba 0.12/0.25 i 0.25/0.50). Na stawkach o które pytał kap (0.10/0.20 fixed limit) rake pobierany jest od każdego rozdania, w którym pokazał się flop.

    Dla pewności wystarczy odpalić interesujący nas stolik i chwilę "pokibicować".

  10. Witam,

    Mój bład nie sprecyzowałem, więc tak:

    for the game with fixed limit 0.10/0.20 the rake is 0.01 for every 0.20 in the pot, max rake: 1.50
    pozdrawiam

    Darek