Strona 89 z 94 PierwszyPierwszy ... 39798788899091 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 939
  1. #881
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Dwa pytania do Pani Anety:
    Bedzie jakas zakladka gdzie moglbym sprawdzic ile rake'u wygenerowalem?
    Prosze mi wytlumaczyc jak wygladaja bonusy dla nowych uzytkownikow, ktorzy nie dostana zwrotu 30%. Czyli ogolnie sprawa z tymi CPP, pisalem o tym wczesniej:
    Dajmy na to, ze uzbieralem w miesiacu 30k CPP. Patrzac na te tabelke na stronie wychodzi, ze dostalbym 200$. Dla 70k czy tez 100k bedzie to zawsze 400$. Dobrze to rozumiem, bo strasznie kiepski mi sie ten system wydaje?

  2. Witam,

    I jeszcze jedna sprawa, o którą pytało kilka osób odnośnie rake w dniach 1-12. Zostanie on dodany do raka z dni 13-31 a loyalty bonus będzie wypłacony 1 września. Takie mam info od CEO Celebpoker

    Cartman, co do poziomów VIP, pozwól że to sprawdzę i jak najszybciej napiszę jak to wygląda w praktyce.

    pozdrawiam

  3. Cartman,
    non-rakeback players that generate 30K CPPs in a month will get $200 bonus
    Jeśli chodzi o sprawdzanie rake, na razie nie ma takiej możliwości ale będzie wkrótce.

  4. #884
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Generalnie podoba mi się, tylko jedna uwaga.

    Konto zostało w Euro, ale stoły są tylko w dołkach.
    2 pytania w związku z tym:

    - czy nie będzie podwójnego przewalutowania przy wypłacie: (EUR>>USD>>PLN).
    - czy jest szansa na pojawienie się stolików w EUR.


    I jeszcze: czy dawne punkty lojalnościowe Celebpoker (CPP) do czegoś się jeszcze mogą przydać?

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  5. Pisałem w piątek do supportu w związku z faktem, że mój login zawiera dolne podkreślenie, a ten znak jest zakazany n iPoker. Może Ty Aneto coś poradzisz?

  6. #886
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    Nie dostalem odpowiedzi odnosnie mojego pytania zwiazanego z Netellerem. Moge prosic o odpowiedz??

    Odnosnie podkreslnika to dostales maila o temacie "Wazne informacje o twoim koncie" i tam masz podane w srodku maila
    username: PIN.., haslo jest stare
    pozniej wybierasz sobie nickname na ktory tez mozesz sie logowac.

  7. Cloud, podaj mi swój PIN, postaram się odblokować netellera. Na bossie było to proste, teraz zobaczymy.

    pozdrawiam

  8. Cytat Zamieszczone przez Cloud Zobacz posta
    Odnosnie podkreslnika to dostales maila o temacie "Wazne informacje o twoim koncie" i tam masz podane w srodku maila
    username: PIN.., haslo jest stare
    pozniej wybierasz sobie nickname na ktory tez mozesz sie logowac.
    Nie dostałem takiego maila.. Aneta, mogłabyś coś poradzić?

  9. #889
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Nie dostałem takiego maila.. Aneta, mogłabyś coś poradzić?
    login to PIN z tego co pisze Cloud, a PIN to tylko cyfry...

  10. #890
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    21
    Napisalem do Ciebie prywatna wiadomosc.

    Ps. pomoc@celebpoker.com jest aktualnym adresem bo wczesniej tam pisalem ale tez odpowiedzi nie otrzymalem;/