Strona 82 z 94 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 939
  1. #811
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a da sie jakos wylaczyc ten czat ?

  2. #812
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Możesz post-ita przykleić na monitor.

  3. #813
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    jest pewne male niedociagniecie w sofcie CP :
    w okienku z turniejowym stolem, w prawym gornym rogu mozna otworzyc/zamknac male sub - okienko z info o blindach, aktualnej pozycji i stackach .... miejsce ktore trzeba kliknac (ktore jest bardzo male), aby otw./zamkn. to okienko jest oddalone okolo 2 milimetry od buttonu windowsowego do zamykania okien - czyli latwo mozna przez przypadek zamknac sobie okno z turniejem ... ja np. czesto otwieram i zamykam to info i bardzo mnie to denerwuje ... moim zdaniem wypadaloby to poprawic, np. przesunac to info do lewego gornego rogu, a do prawego dac to co jest w lewym, o ile pamietam jest to jakas mala reklama albo link do blackjacka ...

    acha, zarobilem dzisiaj swoje pierwsze pieniadze (3,5 E) ! we freerollu "11-11 Turbo" gdzie na 747 graczy zajalem 3 miejsce ... warto zwrocic uwage, ze po pewnym pechowym rozdaniu we wczesnej fazie spadlem z 11 tys. na 1 tys. i udalo mi sie z tego dzwignac !
    nie jest to moje pierwsze "dzwigniecie" - kiedys w tym samym freerollu podnioslem sie z 30 do 11 000 pkt. czyli liczby, ktora na tamten moment pozwalala juz na normalna spokojna gre !
    najwazniejsze to nigdy sie nie poddawac !
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 19-01-2009 o 15:22

  4. #814
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    odkad sie pochwalilem to zapanowala w tym dziale podejrzana cisza


    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 26-01-2009 o 18:12

  5. #815
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    poza tym jak widze, ze jest turniej co ma status "register", a nie ma buttonu rejestracji to lipa troche (przed samym turniejem)

  6. Witam,

    Gratulacje no i oby tak dalej. Co do turnieju, o który dokładnie chodzi ?

    pozdrawiam

    Darek

  7. #817
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska Zobacz posta
    Witam,

    Gratulacje no i oby tak dalej. Co do turnieju, o który dokładnie chodzi ?

    pozdrawiam

    Darek
    dzieki !!! chodzilo mi wlasnie o jeden z tych freerolli "11-11 Turbo" (TX) z pula 20 E - wszedlem do lobby lekko spozniony, bo 5 min. przed startem turnieju, patrze na frerolle, znajduje ten co gram (czyli ten bez zadnych wymagan) i widze, ze status jest REGISTER - no to ciesze sie, ze zdazylem, klikam i nie widze buttonu "register", a widze, ze satus jednoczesnie jest "register" .... podejrzewam, ze chodzi o to, ze pare minut (chyba 5) przed samym startem nie mozna sie juz rejestrowac i status powinien wtedy zmienic sie na "closed" ...

  8. #818
    gralem dzisiaj we frerollu za 100 w 5 kart. i mialem taka sytuacje ze full byl slabszy od koloru do tej pory nie moge tegpo pojac ale moze mi ktos to wytlumaczy z gory dzieki

  9. #819
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    sprawdz historie rozdan , moze Twoj przeciwnik mial pokera a Ty tego nie zauwazyles ....

  10. #820
    Grałeś talią do siódemek? Tam kolor jest starszy.