Strona 53 z 94 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 939
  1. Witam,

    Wyślij mi na PW w jakiej sprawie pisałeś

    pozdrawiam

    Darek

  2. #522
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Witam. Czy dzisiaj odbędzie się ww. turniej?? Na stronie celeba jest napisane, że teraz 1-ego i 15-ego każdego miesiąca odbędzie się ten turniej. Mi on się nie wyświetla.
    Pozdrawiam

  3. #523
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Dublin
    Posty
    39
    turniej zaczyna sie za >10 minut znajduje sie w zakladce freeroll... powodzenia

  4. #524
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Powodzenia to życzmy celebowi w znalezieniu nowych klientow ( frajerow ). Turniej zostal skasowany przed rozpoczeciem. Gratulujemy ....

  5. #525
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    Powodzenia to życzmy celebowi w znalezieniu nowych klientow ( frajerow ). Turniej zostal skasowany przed rozpoczeciem. Gratulujemy ....


    wlanie ? what tha fuck ?

  6. #526
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Dublin
    Posty
    39
    tez czekam na wyjasnienia .....? czemu zostal skasowany turniej a 2 czemu jeszcze mi rakebacka nie zaksiegowano skoro zawsze 1 jest dodawany....

  7. #527
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    ciekawe czy te 2000 euro sa tyle, zeby zdenerwowac swoich klientow i miec taka slaba opinie na rynku...

  8. #528
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez fanaberia Zobacz posta
    tez czekam na wyjasnienia .....? czemu zostal skasowany turniej a 2 czemu jeszcze mi rakebacka nie zaksiegowano skoro zawsze 1 jest dodawany....
    Byly zmiany na lepsze, rakeback ma byc po 15 kazdego miesiaca, a zamiast jednego turnieju z pula 4000 maja byc dwa z pula 2000. Jak widac nie ma ani jednego turnieju

  9. #529
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Dublin
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Byly zmiany na lepsze, rakeback ma byc po 15 kazdego miesiaca, a zamiast jednego turnieju z pula 4000 maja byc dwa z pula 2000. Jak widac nie ma ani jednego turnieju
    extra, czas znowu chyba poszukac pokerromu jak nie i4poker to celeb ehh.

  10. #530
    Brak słów i tyle. Ja imprezke odpuściłem żeby sobie zagrać i co?
    A te turnieje z pulą 20 EUR dla Polaków to kolejny niewypał. Kilka razy sie rejestrowałem zawsze anulowali bo nie było min osób. Ale wpisowego nie oddali nigdy. To całe 1 EUR więc nie robie tragedii, ale są jakieś zasady...
    Szczęśliwego Nowego Roku!