Strona 48 z 94 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 939
  1. Witam,

    Orpelek, mam już Twój PIN. Czekam na informację od Bossmedia w tej sprawie.

    pozdrawiam

    Darek

  2. Witam,

    Orpelek, obydwa Twoje konta nie są zablokowane. Sprawdź czy na pewno wpisujesz poprawnie dane do odpowiedniego konta.

    pozdrawiam

    Darek

  3. #473
    Już wszystko gra. Sorki za kłopot i dzięki za interwencję.
    Tu się naprawdę dba o ludzi.

  4. #474
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    14
    Witam, przez pomyłke wyrejestrowałem się z freerolla 4k invitational. Można się ponownie zarejestrować? Mój nick "Noiprox".

  5. Witam,

    Proszę sprawdź PW

    pozdrawiam

    Darek

  6. #476
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    11
    witam!
    gdzie mozna sie zapisac na turniej vip 4000 euro? wyrobilem wymagana prowizje, a turnieju nie widze. z gory dziekuje za pomoc.

  7. #477
    Czy polecacie gre na tym roomie dla w miare poczatkujacego?

  8. Witam,

    hiperon, jeśli otrzymałeś zawiadomienie emailem to na pewno zostaniesz dodany. Z tego co widze (o ile hiperionek to Ty) to grałeś w turnieju.

    pozdrawiam

    Darek

  9. #479
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Zawsze dokonywalem wplat lub wyplat za pomoca netellera i nie bylo z tym problemow. teraz wplacilem sobie kase z moneybookers by nastepnie zrobic wyplate za pomoca netellera ale tym razem jak chce to zrobic to w oknie wyplata pojawia mi sie tylko opcja moneybookers. co mam zrobic zeby wyplacic kase na netellera?

  10. #480
    Czy moglibyście wprowadzić kilku etapowe turnieje satelitarne w formule freezout z małym buy-in tj. takie od 1 do 5 E. Kiedyś już takie u Was były i grało w nich mnóstwo ludzi. A wyglądało to tak, że 1 na 10 graczy awansował do kolejnej satelity z większym buy-in.