Strona 47 z 94 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 939
  1. Witam,

    Wypłata na NETellera to około 3 dni roboczych. Pewnie dopiero w poniedziałek ktoś to pchnął dalej. Daj znać czy do dzisiaj kasa się nie pojawiła

    pozdrawiam

    Darek

  2. #462
    Mam pewien problem. Zmieniłem komputer, pobrałem klienta z Waszej strony, zainstalowałem go i... dupa nie mogę się zalogować. Pisze żeby skontaktować się z supportem.

    Dodam, że na stronie konto mam aktywne i loguję sie bez problemu.
    Darku zrób coś z tym.
    Z góry dzieki.

  3. Witam,

    Standardowo poproszę PIN Dane do logowania na stronie są inne od tych w pokerze, więc to o niczym nie świadczy. Sprawdzę co się dzieje.

    pozdrawiam

    Darek

  4. #464
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Mam pytanie odnosnie avatara. Co trzeba zrobic zeby zdobyc avatar???

  5. #465
    Będzie mały problem z tym pinem, bo nie wiem jak go sprawdzić bez zalogowania się do klienta.
    Może jakieś inne dane podam, chyba że można swój pin sprawdzić na stronie ?

  6. #466
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Po za logowaniu do klienta wchodzisz w zakladke Profile i tam masz pole your pin.

  7. #467
    Ale tak jak napisałem post wcześniej nie mogę zalogować się do klienta, komunikat odsyła mnie do supportu.

  8. #468
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    9
    Ja mam taka mala uwage..dzis popoludniu gralem na Celebie i chyab z 10 razy sofit mi sie zawiesil..zreszta on codziennie sie wiesza...pol biedy kiedy po zawieszcze wracalbym do rozdania albo chociaz naten sam stol..ale jak sie zawiesi to wypierdala w kosmos a pieniadze ktore moglem wygrac lub zainwestowalem w grubsza partie ulegaja chyba ...no wlasnie niewiem kto ten szmal zabiera skoro mam nutsa , wypierdala mnie ze stolu a pieniadze znikaja?czyzby nowy sposob na poprawe finansow firmy? juz mnie to zaczelo mega wkurwiac...rozumiem zawieche raz na rok ale nie codzinnie kurwa byla jego mac...jakos na PS ani UB mi sie to nie zdarza..wiec to nie wina mojego łacza...o co kaman?

  9. Witam,

    Misieq, sprawa już jest w centrali (niestety nie jesteś jedyną osobą która o tym do mnie pisała). Podejrzewam jakieś sprawy u Bossmedia ale będę mógł powiedzieć coś więcej jak otrzymam więcej informacji. Sprawa dotyczy całej Bossmedia, więc to także problem wszystkich poker roomow w tej sieci.

    pozdrawiam

    Darek
    Ostatnio edytowane przez Celebpoker_Polska ; 09-11-2007 o 07:11

  10. #470
    A ja chciałbym wrócić do mojego problemu. Powtarzam, nie mogę sprawdzić pinu nie logując się do klienta pokera, a moim problemem jest właśnie zalogowanie się...?