Strona 1 z 94 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 939
  1. Proszę w tym temacie zamieszczać wszelkie swoje pytania, uwagi, komentarze dotyczące Celebpoker Polska.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    23
    Ok, skoro juz powstal taki temat...

    Jakis czas temu zalozylem sobie konto na celebie glownie pod wyrabianie bonusa (250$ z 400$). Bylo to na celeb.com, ale chyba celeb.pl ma takie same promocje/bonusy (a moze sie myle?).
    Jako ze jestem raczej graczem turniejowym zazwyczaj gram stt/mtt, a stoliki od swieta (a jesli juz to przewaznie omaha h/l na PS/doyles).
    O ile na poczatku gralem stoliki na celebie - bonusa wyrabialem, ale od kiedy gram na tym pokerroomie tylko stt/mtt bonus stanal mi w miejscu...

    Ok, do rzeczy - pytanko:
    Czy do wyrobienia bonusa liczy sie tylko rake od rozdan ze stolikow (stt/mtt nie sa liczone)?

    Z gory thx za odp.
    Pozdrawiam

  3. Oferta promocyjna Celebpoker Polska jest skierowana na polski rynek, długo negocjowaliśmy i przekonywaliśmy właścicieli Celebpoker, że na polski rynek pokerowy, który jest na bardzo wstępnym etapie rozwoju, gdziej jest wielu początkujących należy prowadzić zdecydowanie hojniejszą politykę promocyjno-bonusową.

    Zawsze aktualną ofertę promocyjną Celebpoker Polska znajdziesz po kliknięciu na polską flagę na głównej stronie Celebpoker, a potem link promocje.

    Odnośnie szczegółów na temat Twojego konta proszę o kontakt e-mailowy.

    Pozdrawiam Robert

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Mam takie pytanko. Nadal jestem w celebpoker ale chyba nie dla polaków i pojawiło mi się pending bonus ...... rozumiem że kaska jaka tam jest trzeba wyrobić na stolikach.

    Pozdro

  5. Możesz wyrabiać bonus zarówno w grze stolikowej (rake) jaki i turniejach (tournament's fees).

    Po więcej szczegółów proszę skontaktuj się z supportem pomoc@celebpoker.com

    Pozdrawiam Robert

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Robert, po jakim kursie, przeliczacie $ na Euro?!

    Bo gram aktualnie na stole na Euro (mam 101Euro ~ 399zł), a w polu: Cash currently in Play mam $116 ~ 362zł

    I gdzie jest ta różnica?!


    Kursy walut z www.waluty.onet.pl

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dziś zauważyłem, że jest już Soko. Mam tylko pytanie: dlaczego nie ma wersji Pot Limit i czy będzie?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lublin
    Posty
    21
    mam pytanie.gralemwczesniej w celebpoker i nie otrzymuje rekeback.gadalem na livechacie i mi pwiedzieli ze nie mają rakebacka.teraz sie doczytalem ze jest jakaś inna oferta dla polaków.Moglbym się dowiedzieć co mam zrobić aby otrzymywać rakeback?dzieki

  9. Witam,

    Proszę wrzuć mi e-mail pod roberto@celebpoker.com.

    Pozdrawiam Robert

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Padł SnG $20. Nie mogę się połączyć z powrotem (zalogowałem się do lobby jednak wywala mnie ze stołu) :roll: