Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    1
    Witam,za kilka dni skończę 18 lat i będę mógł w końcu legalnie grać w pokera. mam kilka pytań co do tego.


    Generalnie gram już kilka lat ale tylko na fikcyjne pieniądze w sieci bądź ze znajomymi na domowe stawki. mam pytanie odnośnie serwisu pokerstars, mniej-więcej wiem jak to działa ale jak wypada tu sama gra ? mam na myśli ze mam żetonów powiedzmy odpowiadajacymi 100 tys zł i jak gram ? Jak w grach przegladarkiwych mam kopę stawki pokroju złotówka mały 2 złote duży oraz nawet na tysiące ? Wchodzę gdzie chce i gram na kwoty jakie chce, czy są jakieś wymagania ?

    Druga sprawa powiedzmy ze w kasynie jest turniej, co robię, jadę kupuje żetony siadam i gram ? Czy jakieś większe wymagania tutaj są

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    1
    Jeżeli utworzysz konto na pokerstars pobierasz aplikację na której chcesz grać netbet, tilt, pokerstars. Robisz dotacje lecz tam nie grasz za złotówki tylko euro/dolar i bodajże funt. Na początku dostaniesz ok 10 euro po identyfikacji konta i danych osobowych, a następnie możesz robić dotacje. Tak wybierasz sobie stolik z blindami na jakich chcesz grać i grasz jest ich sporo.
    Jeżeli jest turniej to wpłacasz wpisowe i dostaniesz przydzielone żetony startowe w zależności od turnieju przeważnie 20k.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Radek0 Zobacz posta
    Witam,za kilka dni skończę 18 lat i będę mógł w końcu legalnie grać w pokera
    Nie w Polsce. Chyba że turnieje w kasynie, ewentualnie w zmodyfikowaną wersję, która spełnia założenia ustawy hazardowej. Aczkolwiek za grę online jeszcze chyba nikt nie beknął i nikt się tym głupim prawem nie przejmuje.
    Cytat Zamieszczone przez Radek0 Zobacz posta
    mam pytanie odnośnie serwisu pokerstars, mniej-więcej wiem jak to działa ale jak wypada tu sama gra ? mam na myśli ze mam żetonów powiedzmy odpowiadajacymi 100 tys zł i jak gram ?
    Rejestrujesz się, wpłacasz kasę np. z konta bankowego, Moneybookers itp. (lub też bierzesz bonus bez depozytu np. z Pokerstrategy - tylko musisz to zrobić przed zarejestrowaniem się). Te pieniądze są teraz na Twoim koncie w PokerStars. Następnie wybierasz sobie w lobby grę, limit, stawki (np. no limit hold'em, stawki 0.02$/0.05$), klikasz "dołącz do stolika" i... grasz. Możesz też zarejestrować się do turnieju, wpłacając wpisowe albo nawet grać w darmowych (freeroll).
    W PokerStars są też dostępne gry na wirtualne pieniądze (play money), więc możesz sobie wypróbować, jak to wygląda, zanim zagrasz na prawdziwe.