Witam serdecznie,

Na pewno wielu z Was zastanawiało się co możemy zrobić w walce o logiczne i rozsądne traktowanie pokera w Polsce. Wierzę także, że niektórzy już czynnie działają w tym kierunku. Będę wdzięczny gdybyście poświęci chwilę, na te parę ważnych dla mnie(i mam nadzieję dla Was) linijek tekstu, a każdy z Was będzie mógł osobiście przyczynić się do poprawy aktualnej sytuacji tej gry. Wierzę, że zainteresuje Was to, co można razem w tym temacie osiągnąć…

KIM JEST „CIEKAWSKI WIESŁAW”?

Nazywam się Sobota Piotr, skończyłem V rok psychologii i aktualnie piszę pracę magisterską, w której tematem będzie poker. Interesuje się zagadnieniami związanymi z Texas Hold'em, pewnymi aspektami tej gry oraz jej sytuacji w Polsce, dlatego postanowiłem dorzucić do tego swoje 3 centy. :wink:

JAKI JEST CEL?

Głównym założeniem pracy będzie uzupełnienie wiedzy na temat cech pokera i regularnych graczy. W przyszłości wyniki tych badań powinny pomóc także w uregulowaniu kwestii prawnych związanych z pokerem i rzucić nowe światło na Nasze hobby.

Wszyscy jesteśmy zaniepokojeni aktualną sytuacją pokera i na pewno wielu z Was chętnie by pomogło w jak najszybszym uregulowaniu tej kwestii. I tutaj pojawia się Nasz udział. Tej mrówczej pracy wielu ludzi nie widać na pierwszy rzut oka, ale właśnie naukowe badania często są decydującym czynnikiem wpływającym na nowelizację prawa i przepisów. Aby pomóc w uregulowaniu aktualnej sytuacji pokera w Polsce, możemy zgłębić wiedzę o samej grze, a wyniki przedstawić w celu obalenia pewnych stereotypów i bazować wyłącznie na faktach.


Wszyscy po trochu interesujemy się psychologią pokera, ale bardzo rzadko mamy możliwość być niej tak blisko i doświadczyć czegoś na sobie. Dzięki badaniu będziemy mogli zauważyć wiele interesujących zagadnień. Dowiadujemy się więcej o swoich cechach, reakcjach oraz sposobie myślenia. Takie doświadczenie na pewno może procentować w przyszłości i dać nowe spojrzenie także na Twoją grę.

KIM JEST HERO?
Jeśli tu dotarłeś tzn., że to powinieneś być Ty. Do badania potrzebujemy pokerzystów zawodowców, jak i amatorów, którzy chcieliby podzielić się chwilą swojego cennego czasu oraz doświadczeniem (nieważne jak dużym). Potrzebny jest każdy rodzaj gracza Texas Hold’em. Im większy przekrój tym lepiej! Czyli najbardziej potrzebuję Twojej pomocy.

Do badania potrzebne będzie przygotowanie swoich statystyk pokerowych w stylu :
doświadczenie (ilość rozdań, czas spędzony przy grze, ilość miesięcy doświadczenia itp.) oraz wyniki w postaci winrate itp.

JAK TO ROZEGRAMY?
Badanie jest oczywiście całkowicie anonimowe.
Uzyskane informacje będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.
Jest to badanie na aplikacji komputerowej.
Czas trwania zależy wyłącznie od Twojego podejścia do zagadnień. Minimum kilka minut.

KIEDY I GDZIE?


Kiedykolwiek i gdziekolwiek (dobra, przesadziłem. Nie dotrę prawdopodobnie wszędzie i zawsze).
W każdym razie ja standardowo przebywam w Warszawie i okolicach i chętnie dostosuję się do Twojego grafiku.

Podsumowując, proponuję sytuację WIN-WIN.

Ja wiem coś o psychologii. Ty masz wiedzę o pokerze. Podzielmy się tym. Nic nie tracisz, a na pewno można zyskać.

Napisz do mnie, a na pewno się dogadamy oraz podam więcej szczegółów: psychologiapokera@gmail.com


PS. Jeśli masz znajomego, który także mógłby zainteresować się takim badaniem, proszę poinformuj Go. Jeśli chciałbyś pomóc w jakikolwiek inny sposób, nie krępuj się i pisz! Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczny.
Ps2. Mile widziany jest doświadczony pokerzysta, który interesuje się psychologią pokera i chciałby zagłębić się w powyższe badania od kuchni, w zamian za konsultacje.



Pozdrawiam i dziękuję,
Piotr.
psychologiapokera@gmail.com



(przejrzałem forum i starałem się wybrać najbardziej odpowiedni dział do tego postu, jednak jeśli mi się nie udało, bardzo proszę moderatorów o przeniesienie. )
Badania te są dla mnie bardzo ważne i jeśli osoby zajmujące się forum chciałyby w jakikolwiek sposób pomóc, będę niezmiernie wdzięczny nawet za przykładowe przyklejenie tematu itp.
Dziękuję!