Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zacząłem bawić się pisaniem aplikacji na Androida. Myślicie, że przydałaby się apka do gry w chińczyka? Wiem, że jakaś jest, ale ona chyba obsługuje tylko dwóch graczy. Ja myślałem o pozwalającej grać w 2, 3 lub 4 graczy, po wifi (tzn. każdy na swoim urządzeniu). Do tego zrobiłbym konfigurowalną punktację - szczególnie w przypadku bonusów różnie się gra, więc dobrze by było móc to ustawić przed grą po uzgodnieniu między wszystkimi graczami, a nie mieć na stałe, bez możliwości zmian.

    Przyda się?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Androida nie posiadam, ale zakupię jak wymyślę nowego pokera, to wtedy napiszesz aplikację

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Androida nie posiadam, ale zakupię jak wymyślę nowego pokera, to wtedy napiszesz aplikację
    Weź tylko pod uwagę, że będę żył zaledwie kilkadziesiąt lat.

    Serio nie masz Androida? Ani telefon, ani tablet, ani telewizor, ani nic podobnego?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta

    Serio nie masz Androida? Ani telefon, ani tablet, ani telewizor, ani nic podobnego?
    Telewizor ???

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Telewizor ???
    Sure. W lodówkach jeszcze nie widziałem, ale to pewnie kwestia krótkiego czasu.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No w każdym razie nie mam. Chyba, że mój telewizor ma jakieś funkcje, o których nie wiem.