Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem !

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2014
    Przegląda
    UK
    Posty
    4
    Witam wszystkich , jestem nowy na tym forum , zarejestrowalem sie dlatego , ze tak jak kazdy z was uwielbiam pokera .Mam jednak pewien problem.Gdy zaczynam gra w pokera (zazwyczaj sitngo albo heads'up-y) dosyc szybko w 90% udaje mi sie podwoic bankroll.Zauwazylem jednak , ze po jakims czasie (3-4h grania) moja gra diametralnie sie zmienia , przez co trace bardzo duzo pieniedzy. Nie wiem co moze byc przyczyna takich zachowan. Czasami po paru h gry potrafie przegrac wszystko w 1 lub 2 rozdaniach pomimo tego , ze wiem ze nie mam wygrywajacej reki.Trace koncentracje i wkrada sie zobojetnienie. Jakies porady odnosnie zmiany stylu gry od starszych kolegow pokerzystow mile widziane.
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez kapsel ; 22-08-2014 o 10:38

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na szybko to proponuje rozbić sesję na kilka krótszych, a w długim terminie, to polecam poczytać trochę o pokerowym mindsecie, jest kilka fajnych książek na ten temat.

    Zawsze myślałem, że to taki temat 'drugiej kategorii', ale niedawno zmieniłem zdanie i mocno się w tej kwestii się edukuję.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2014
    Przegląda
    UK
    Posty
    4
    Dzieki za podpowiedz , z pewnoscia poszukam czegos na ten temat. Dzielenie sesji w moim wypadku nie ma sensu , z uwagi na ta , ze kompletnie odrywam sie od rzeczywistosci i trace poczucie czasu , probowalem juz robic przerwy , jednak zawsze wracalem do stolu i to mnie gubi hehe. Pozdrawiam.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kapsel Zobacz posta
    potrafie przegrac wszystko w 1 lub 2 rozdaniach
    A jak to jest możliwe stosując Bankroll management? Jeśli o nim nie słyszałeś, to to jest Twój pierwszy temat do lektury.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2014
    Przegląda
    UK
    Posty
    4
    Wszystko w sensie buy-ina , ktorego przeznaczam na gre danego dnia.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    5
    Jestem też nowy na forum ale proponuje wspomniany już mindset i ten pomocny artykuł http://pl.pokerstrategy.com/strategy/psychology/1333/1/

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kapsel Zobacz posta
    Wszystko w sensie buy-ina , ktorego przeznaczam na gre danego dnia.
    W świetle tego posta zdecydowanie polecam coś o bankroll managemencie.