Witajcie wszyscy, jestem kompletnym laikiem, jeśli chodzi o pokera, więc również proszę o wyrozumiałość. Zalogowałam się tutaj, ponieważ potrzebuję Waszej dyskretnej pomocy
wracając do sedna, mój chłopak często gra w pokera. Nie znam się na tym, dlatego proszę Was o pomoc. Chciałabym mu opłacić wejściówkę na grę w pokera w jakimś turnieju. I tutaj moje pytanie do Was - czy odbywają się takie turnieje w Krakowie z wpisowym? I jeśli tak, to czy ktoś z Was byłby taki uprzejmy i wskazał mi jakiś taki turniej pokera na żywo z wpisowym gdzie można coś wygrać? Tylko zupełnie nie wiem jak się takie coś kupuje, gdzie i na jaki turniej warto wydać pieniądze?
dlatego chciałabym Was prosić o pomoc we wskazaniu np. strony internetowej, gdzie mogę coś wartościowego opłacić dla niego? Interesowałaby mnie taka opcja (nie wiem czy to jest w ogóle możliwe?) że ja mu opłacam wejściówkę i ponoszę wszelkie koszta turnieju (oczywiście w granicach rozsądku ) Nie mam pojęcia jak się takie coś odbywa, czy na zasadzie wpłacasz wpisowe i grasz tylko na żetony czy inaczej?
z góry dziękuję za odpowiedzi, wszelką pomoc i wskazówki
Jeszcze dodam, że chciałabym,żeby to był dla niego wyjątkowy prezent, a nie jakieś coś pospolitego, jeśli wiecie co mam na myśli

aha, jesteśmy z krakowa, więc najbardziej interesowałyby tutaj turnieje, chyba że wiecie coś o np. turniejach w kasynie w niedalekiej odległości od krakowa?

pozdrawiam serdecznie