Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    1
    Witam
    Witam
    Chcę wam przedstawić ofertę cashbacku. Cashback polega na tym, że Skrill/Neteller premiują was za przelewy. Za KAŻDY przelew możesz otrzymać do 1.1% na Skrillu i do 1.5% na Netellerze otrzymywane w formie GOTÓWKI na konto. Sam w programie jestem od około 3-4 miesięcy. Grając tylko na FTP i Starsach i stosując się do zasad jakie wam przedstawię, otrzymałem limit 145.000 USD miesięcznych depozytów. Jak łatwo można policzyć miesięcznie „za nic” dostaje ponad 1000USD. Nie potrzebujesz to tego tysięcy USD bankrolla. Wystarczy się stosować do reguł i spokojnie możesz przesyłać kasę Room->portflel->room->portfel etc, więc nawet 3cyfrowy bankroll daje Ci realne możliwości. Dodatkowo dołączam do tego FLAT!! Rakebacki w sieciach OnGame i iPoker ponad 60%, oraz inne dobre deale na innych roomach.

    Oczywiście działa to na KAŻDYM poker roomie nie tylko FTP i Stars (na innych nawet lepiej).

    WAŻNE:
    Żeby wejść do programu możesz mieć już założone konta na Netellerze//Skrillu i będziemy starali się je „przenieść” pod pogram.
    Możesz mieć już konta na roomach w iPoker/OnGame, a konta też da się przenieść, aby otrzymywać 60%+ FLAT rakebacku.
    Zapraszam do kontaku po szczegóły i dowolne pytania

    Skype
    cashbackrakeback
    Ostatnio edytowane przez cashback ; 23-07-2014 o 23:31

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    mam konto na Skrill i PStars i co ?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    I kosisz grubą kasę za same przelewy. A jak Ci będzie mało, to dorzucą jeszcze klikanie w reklamy i składanie długopisów.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    kiedys bylo promo 1% cashbacku na Skrill, trwalo ze 2 miesiace