Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Monitor

  1. #1
    Witam was. Mam pytanko odnośnie monitora. Obecnie gram na 23cal LED i mieszczą sie na nim 6 stołów ale i tak nie jestem z tego zadowolony bo słabo widać cyfry z HM2. Potrzebuję monitora na którym bez problemu zmieszczę do 12 stołów i nie będę musiał wytężać wzroku na staty z hm. Jaki polecacie może sami używacie jakiegoś większego dobrego. Dodam że nie chcę przekraczać kwoty ~1500zł i może być używany.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Zanim zdecydujesz się na zakup monitora, spróbuj zwiększyć czcionkę HUD'a w sofcie HM. Jeśli chcesz ogarnąć 12 stołów na 1 monitorze potrzebujesz konkretnej rozdzielczości, a takie monitory, z tego co na prędko sprawdziłem na skąpcu, kosztują > 1500zł z wyjątkiem LG 25UM65-P, ale imo LG nadaje się tylko do robienia mikrofalówek

  3. #3
    Tzn ja tam do LG nic nie mam a wręcz przeciwnie. Myślałem też o opcji dokupienia jeszcze jednego 23 i granie na dwóch monitorach jednocześnie.

  4. #4
    Posiada ktoś podobny monitor do tego http://allegro.pl/philips-29-298p4qj...182648640.html . Ile stołów można na nim rozłożyć ?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Najszybciej sprawdzisz to robiąc screenshota jednego stolika z softu, na którym grasz (LEWY ALT + PRINTSCREEN), wklejasz do paint'a, widzisz jego rozdzielczość - dalej już tylko prosta matematyka