Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    72
    Witam.

    Po wielu perturbacjach ( o których można poczytać w innych wątkach) rusza kolejny raz liga pokerowa w manufakturze. Początek - 5 maja, w poniedziałek o 20:30. Spisowe w poniedziałki, wtorki, czwartki i niedziele 50+10. Środy i piątki: 100+10. Soboty 200+20.
    Rebuye - non limit do końca czwartej rundy, add-on po czwartej rundzie. Codziennie!
    Minimalna liczba graczy - 10, maksymalna - 20. Finał w lipcu z wpisowym 500+50.

    Pozdrawiam i zapraszam.

  2. #2
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    13
    Jak frekwencja po pierwszym dniu? ile zgarnął zwyciezca?

  3. #3
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    1
    W poniedziałek turniej się nie odbył, podobnie we wtorek. Powód niestety brak chętnych, trzeba troszkę rozleklamować te turnieje bo wydaje się ze bardzo mało osób wie o ich istnieniu.

  4. #4
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    13
    ok, daj znac jak wkoncu turnieje sie zaczna

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Chyba trochę w tym winy w postaci kasyna w Silverze.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    72
    Witam.
    A propos Silvera to z tego co wiem tam też problem z frekwencją na turnieje i rzadko się one odbywają... Może po prostu Łodzi się turnieje "znudziły"? Oby nie.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    13
    i jak odbyl sie wkoncu jakiś turniej???

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    4
    W Silverze tylko w poniedziałki byli ludzie, w inne dni lipa. Piszcie jak coś się ruszy bo chętnie bym przyjechał ale mam kawałek do Łodzi i nie chciałbym na próżno jechać. Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    13
    i jak ruszylo sie cos??? odbywaja sie wkoncu turnieje?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Hej, też mam do Łodzi trochę km a z chęcia bym pograł. Odbywają się w kasynie jakieś cashe?