Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    8
    Witam wszystkich,
    Czy słyszeliście kiedyś o tej stronie?
    Jest to strona oferująca treningi pokerowe w postaci nagranych filmików z sesji live bądź w postaci przeglądu rąk po turnieju wraz z wytłumaczeniem strategii oraz opisem sytuacji danej reki.
    Treningi są w języku angielskim. Prowadzone są przez profesjonalnie zajmujących się pokerem graczy.
    Miesięczny abonament wynosi 30$.
    Mam propozycję dla osób zainteresowanych tą stroną, aby składać się na miesięczny abonament i korzystać z konta wspólnie. Wiem, że 30$ to nie jest majątek, ale jeżeli można nie przepłacać to po co to robić

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez One Zobacz posta
    Wiem, że 30$ to nie jest majątek, ale jeżeli można nie przepłacać to po co to robić
    Np. po to, żeby nie być polskim cwaniaczkiem, który wszędzie musi kombinować i oszukiwać.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    8
    Proszę Pana, jeżeli koncepcja Panu nie odpowiada to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Temat skierowałem do osób zaczynających swoją przygodę z tą grą, które może nie są przekonane do wypłacenia 100 zł miesięcznie na taki cel . Za to mniejsza kwota może zmienić zdanie wielu ludzi.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale dostęp kosztuje 100pln, a nie mniejszą kwotę. To co proponujesz, to zwyczajne oszustwo wobec właściciela deucescracked. Nazywajmy rzeczy po imieniu.