Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Volume S&G

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Grywam amatorsko S&G turbo 45 (3,5 i 7) i 180 (2,5).
    Sprawdziłem na sharku gracza, z którym mam najwięcej rąk i jestem w lekkim szoku - gość ma 191 tys turniejów od 2009 roku, w tym od września 2012 ma 100 tys zagranych turków. Jeśli gra 6 dni w tygodniu i czasem ma wakacje, to gra średnio ponad 200 turniejów dziennie.
    Wydaje mi się, że gra podobny miks turniejów jak mój, z podobnymi wynikami. U mnie średnio na turniej przypada 55 minut, czyli zakładam, że u niego podobnie.
    Dalej, jeśli dobrze liczę, to musi on grać koło 24 stołów jednocześnie (zakładając 8-10 godzin gry dziennie).
    Zastanawiam się, jak to możliwe w wykonaniu człowieka, a nie robota...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Dalej, jeśli dobrze liczę, to musi on grać koło 24 stołów jednocześnie (zakładając 8-10 godzin gry dziennie).
    Zastanawiam się, jak to możliwe w wykonaniu człowieka, a nie robota...
    Jeśli dobrze liczysz, to wow...
    Ufam, że to jest możliwe, ale cholernie trudne. No i na pewno bardzo mocno obniża jakość jego gry, ale wiadomo, liczy się $/h. Jeśli faktycznie tyle gra, to szacun. A dochody w przeliczeniu np. na miesiąc ma jakieś sensowne?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    No właśnie nie, jak widać na załączniku, ma niecałe 10tys$ rocznie, choć może jak na Rumunię to jest sensowne.

    A liczę tak, że skoro ponad 200 turków dziennie, średnio turek blisko godzina, to znaczy że około 200 turko-godzin, dzielone przez 8-10 godzin wychodzi 20-25 granych jednocześnie.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No to imho wpadł w bardzo popularną pułapkę - zamiast poprawiania umiejętności i grania lepiej gra się więcej. Też grałem regularnie ponad 20 stołów a jak zacząłem brać do review swoje własne turnieje z tamtego czasu, to uszy opadały.