Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Co sądziecie o Carbon Poker?Graliście tam kiedykolwiek? czy "chodzą" tam w miare często Dony 8max i 10max?
    Grałem tam dawno temu, więc nie mam pojęcia jak chodzą gry. Wtedy nie miałem z roomem żadnych problemów (płatności itp)

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Co z shotami na wyższe stawki?Czy np. przeznaczanie połowy profitu na próby na wyższych stawkach dostarczy tylko złości czy ma to sens?
    Nie robiłbym tego na zasadzie części profitu, tylko liczby buyinów. Jeśli w danej grze uwazamy, że minimalny bankroll to 50 BI, a w miarę bezpiecznie czujemy się przy 70, to tego się trzymamy. Gramy na niższych stawkach aż natrzepiemy powiedzmy 60BI na wyższe. Idziemy na wyższe, ale pamiętamy, że gdy spadniemy poniżej 50BI, to wracamy na niższe.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Co do rake...czyli granie donów 1.10 to idiotyzm?No i w związku z tym od jakiego "pułapu" dony stają się opłacalne? No i jeszcze jedno jeżeli mamy rakeback 50% to w co taki początkujący gracz powinien grać żeby zrobić sporo rake, konkretnie czy lepiej grać DONy czy cash Nl2? Oraz czy początkujący powinien grać na starsach gdzie jest NON STOP MEGA RUCH i takie poczucie "fajnego produktu", no bo co jak co ale zdecydowanie jest to najlepiej opakowany room, czy też powinien zacząć od jakiś mniejszych roomów.
    aaa i jeżeli ktoś chciałby sobie pograć w OPEN FACE CHINESE POKER to jest to na roomie bounty poker No i tu też pytanie czy sądzicie, że w tak młodej odmianie pokera jest duża szansa na przewage nad innymi graczami??? Osobiście grałem tam troszkę ale opcja z 3 kartami z których wybieramy 2 w każdym następnym ruchu jest według mnie słaba...z jedną kartą jest o wiele zabawniej

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wydaje mi się, że sporo pieniędzy powinno być w małych, mniej popularnych poker roomach. Sam bym spróbował tam grać, ale z tego co wiem są częste problemy z płatnościami.