Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    8
    Witam,
    Mam pytanie do grających w Poker Starsa. Gdzie sprawdzę jaką mam całą sumę wirtualnych pieniędzy? Powygrywałem w jednym pokoju, drugim, trzecim, ale gdzie sprawdzę całą zawartość sumy moich wirtualnych pieniędzy?

    Drugie pytanie, jeśli mogę Może mi ktoś wytłumaczyć jak, to jest z tym odnawianiem się wirtualnych pieniędzy? Gdzieś się doczytałem, że gdy wszystko przegram, to za godzinie na moim koncie będzie 200 wirtualnych pieniędzy. Czy idąc tym tropem za każdą godzinę otrzymuje 200? Czy jest tylko zasada, że jeśli przegram wszystkie pieniądze po godzinie dostaje 200?

    Pewnie wszystko zagmatwałem, ale mam nadzieje, że zrozumiecie o co pytam Ewentualnie bardziej sprecyzuje pytania.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    8
    Przed chwilką miałem taką sytuacje. Miałem na koncie ok. 300 żetonów i je przegrałem. Odszedłem od stołu, wszedłem na kasjera i stan mojego konta wynosił 0. Wchodzę na próbę do jednego ze stołów i nagle pojawia się na czerwono informacja, że do mojego konta dodano 1.000. Nie bardzo rozumiem kiedy są dodawane pieniądze? Od razu po przegraniu i aż 1.000?