Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    8
    Witam,
    Poszukuje gry na komputer, bądź internetowej w której będę mógł sobie grać w pokera dla przyjemności. Nie za prawdziwe pieniądze, czy doładowania, a po prostu, żeby się szkolić i douczać. Czy znacie może nazwę gry, bądź serwis na którym mógłbym sobie grywać?

    Pozdrawiam,
    Mateusz

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    pokerstars.pl

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    8
    Z tego co wiem, to tam gra się o prawdziwe pieniądze? Chyba, że się mylę?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Mati113 Zobacz posta
    Z tego co wiem, to tam gra się o prawdziwe pieniądze? Chyba, że się mylę?
    Nie mylisz się, ale gra się również na nieprawdziwe, tzw. "playmoney".

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie mylisz się, ale gra się również na nieprawdziwe, tzw. "playmoney".

    Super! Dziękuje bardzo

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jest też na wp.pl, na facebooku coś tam kiedyś jakiś forumowicz konstruował (z tym że kiedy grałem w tego pokera AI było na bardzo słabym poziomie, ale miało ulec poprawie, nie wiem jak jest teraz). No i bodaj na każdym pokerroomie, gdzie gra się na prawdziwe pieniądze, da się grać też na wirtualne (aka play money).
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 08-02-2014 o 22:50

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli chcesz pograć na play money naprawdę tylko dla zabawy, to nie ma problemu, jeśli jednak chcesz, by to był trening przed grą na prawdziwe pieniądze, to nie rób tego. Gra na play money to gra w wojnę - nikt nie przejmuje się przegranymi, nikt nie pilnuje żetonów. Na play money ludzie grają zupełnie inaczej niż na prawdziwe pieniądze.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pokerstars ma chyba też jakąś wersję na fb i z tego co w jakiejś relacji Lee Jones mówił, to ludzie tam trochę poważniej grają niż na play money na Starsie. Czy to prawda, to nie wiem.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    smutne to

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    2
    Jak chcesz się podszkolić to graj za prawdziwe pieniądze ale na najniższych stawkach. Na wirtualnych pieniądzach nikomu nie zależy, a perspektywa straty tego piwa czy kilku na niskich stawkach już jakiś wpływ na grę ma i poczujesz to, czego nie poczujesz na nie-prawdziwych pieniądzach.