Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    3
    Hej!

    Współpracuję ze Skrillem jako ambasador promocji na Polskę. Oferuję 1% cashbacku na Skrilla od sumy depozytów na pokerroomy. Jest to aktualnie najlepszy dostępny deal. Podobny deal, tylko, że z mniejszym % można sobie zobaczyć na Your Skrill Cashback optimizer - VIP-Cashback. Tytułowy cashback polega na tym, że dostaje się zwrot od sumy zrobionych depozytów na pokerroom. Aby były z tego jakieś sensowne pieniądze przydałoby się przynajmniej 500$ w rollu i można w zasadzie zarobić 100-300$ za odrobinę klikania, co jest fajnym dodatkiem do wygranych. Dla przykładu, za grudniowe depozyty (na łączną kwotę ponad 20k dolarów) dostałem taki zwrot:

    http://snag.gy/dmynS.jpg

    Zainteresowanych zapraszam po szczegóły na skype: frozendead. Kiedy cokolwiek wyda Wam się podejrzane można ofertę najzwyczajniej zignorować.
    PS. Gram na P* pod nickiem msvklr.
    Ostatnio edytowane przez msvklr ; 17-03-2014 o 11:12

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    3
    Cashback za styczeń doszedł bez problemów:
    REUsD.jpg

    Deal dalej aktualny, dla starych i dla nowych kont.
    Zapraszam na skype: msvklr
    Ostatnio edytowane przez msvklr ; 25-02-2014 o 09:41

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    3
    I cashback za luty:

    n1g5w.jpg

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    17
    Jakiś wałek czy ktoś korzysta

  5. #5
    no własnie potrzebuje konkretniej opini. Ostatnio robiłem tutaj usługi remontowe mojego mieszkania w poznaniu: w tym miejscu. Głównie szpachlowanie i tynki, ale cały remont wyszedł zacnie. Mogę polecić!
    Ostatnio edytowane przez madziapolska130 ; 10-08-2017 o 18:23