Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    Witam,
    Potrzebuje pomocy w wysokości 5$ na gre na platformie pokestars. Moj nick Panciow.
    Przygode z pokerem dopiero co zaczynam. Chce to przeznaczyć na nauke oraz sama gre na bardzo niskich stawkach.
    Będę wdzięczny za pomoc a oddam od razu po wypłacie albo jak uda mi sie tylko ugrac tyle

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    a jak nie 5$ to chociaz 0,8 zebym mogl wejsc na stolik na najnizszych stawkach

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Stówa poszła.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Stówa poszła.
    bardzo zabawne :P
    no nic jak nie można liczyć na pomoc trudno

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ogienn Zobacz posta
    no nic jak nie można liczyć na pomoc trudno
    Na pomoc można, na daninę nie. Wrzucaj rozdania co do których masz wątpliwości - myślę, że znajdzie się ktoś kto skomentuje i pomoże. Jeśli przychodzisz tylko po kasę, to faktycznie nie masz na co liczyć.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    On tylko chce wziąć pożyczkę w ciemno Warto też przypomnieć Woland, że zainwestowałeś 10 $ w wariacika, gdzie było wręcz pewne, że wszystko przegra w jeden dzień i o ile pamiętam tak też się stało. Parę lat temu użytkownicy forum wpłacili mi kilkanaście dolarów i udało mi się z tego zbudować całkiem przyjemną kwotę. To były stare dobre czasy ...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Parę lat temu użytkownicy forum wpłacili mi kilkanaście dolarów i udało mi się z tego zbudować całkiem przyjemną kwotę.
    I gdzie ta kwota jest obecnie? Bo o ile się nie mylę, to dziś znowu żebrzesz.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    I gdzie ta kwota jest obecnie? Bo o ile się nie mylę, to dziś znowu żebrzesz.
    Kwotę sobie wypłaciłem, resztę wyzerowałem, to było kilka lat temu. "Żebranie" miało mnie inspirować przy projektowaniu pokera, chodzi o sam fakt poparcia od innych. Skoro nie ma go w postaci postów, to mogłoby być w postaci kilku dolarów. Cieszę się, że zaglądasz do mojego wątku.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    5
    ale to nie chodzi o to ja zwrócę to bez problemu tylko na chwile obecna czekam na wypłatę a wiadomo nauke w wolnym czasie by sie chciało rozpocząć

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ogienn Zobacz posta
    ja zwrócę to bez problemu tylko na chwile obecna czekam na wypłatę
    I nie masz 3 złotych na grę? No to stary, nie wiem czy z głodu nie padniesz do czasu wypłaty