Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    To mój pierwszy post więc nie wiem, czy ktoś będzie chciał mi pomóc ale zaryzykuję.
    Otóż zacząłem grać Texas Holdem, póki co na Fixed Limit na wirtualne pieniądze. Gdy będę czuł się pewnie zacznę grać na najmniejszych stawkach już na serio, też na Fixed.

    Mam następujący problem - czy ktoś zna tutaj oprogramowanie które zbiera statystyki z gier na wirtualną kasę? Gdyby PS oferowałoby swoje statystyki też dla tego typu gier to nie byłoby problemu, niestety ich statystyki są tylko dla gier na serio. Jeśli jest to ogólnie dostępna wiedza to naprawdę przepraszam, niestety ilość tego pokerowego softu (oraz jego cena :|) mnie gubi. Potrzebuje czegoś co zbierze najbardziej podstawowe dane o moich grach, tyle.

    tl;dr
    Zna ktoś/może polecić proste i darmowe narzędzie zbierające statystyki z PS dot. gry na wirtualną kasę?

    Z góry dzięki za pomoc,
    aceuu.

  2. #2
    Od razu pisze, że nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie
    Ale generalnie zasadniczo nie bardzo widzę sensu posiadania takiego softu. Wg mnie szkoda zachodu, bo nie wiem jak staty z play money, gdzie naprawdę dzieją się rzeczy, które z prawdziwym pokerem mają niewiele wspólnego, mogły by Ci pomóc.
    Lepiej przeznacz ten czas na poczytanie o ABC pokera (aczkolwiek najwięcej znajdziesz o wersji No Limit) i potem po prostu graj.