Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Tuning pt. "Hold'em 666"

    Oparte na : Fixed Limit Texas Hold'em online

    Obydwie hole cards muszą spełniać przynajmniej jeden z warunków:

    1. Suited
    2. Connected
    3. Pair
    4. Ace high

    Czyli w grze nie zobaczymy np. ... ...

  2. #12
    Też coś fajnego wymyśliłem:
    Za każdym razem gdy wsuwasz 27o pre i zmuszasz tym przeciwników do foldu masz 66,6% szans, że na ekranie wyskoczy pop-up z fotką nagiej panienki z teamu P*...
    martino weź że się już zlituj...

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    martino weź że się już zlituj...
    Ja tylko chcę pokazać ludziom, że ta przestrzeń jest otwarta, dostępna i prędzej czy później ktoś wymyśli nową odmianę pokera. Na Full Tilt niedawno pojawiły się takie odmiany jak: Irish, 5 Card Omaha, 6 Card Omaha.

    Bardzo boleję nad tym, że nikt nie podjął się precyzyjnego skomentowania moich pomysłów, wytknięcia wad itd. ale konsekwentnie nie poddaję się i wymyślam nowe zasady pokerowe. Chyba najtrudniej jest wymyślić coś zupełnie od początku, coś całkowicie nowego, a nie opartego na innej odmianie. Może po prostu jestem za słaby z matematyki żeby coś takiego zrobić i opieram swoje pomysły na istniejących odmianach.

    Śmieszny jest przypadek Irish na FTP, bo jest to odmiana, która jest pewnego rodzaju fuzją Omahy i Hold'ema. Grałem i stwierdzam, że nie nadaje się to kompletnie do niczego, wybieranie 2 kart z 4 po flopie zupełnie się nie sprawdza. Jestem mocno zdziwiony, że zostało to zatwierdzone i że ktoś to umieścił w sofcie FTP. Jednocześnie cieszę się, że tak się stało, bo to dowodzi, że jest zapotrzebowanie na nowe odmiany.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-12-2013 o 17:56

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    To forum też dowodzi, że jest zapotrzebowanie na nowe odmiany. Dobitnie.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Mam coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Mam coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Schizofrenię.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Schizofrenię.
    Niezły read.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    The game is based on Texas Hold'em heads up. There is one new rule:

    The number of raises in a particular betting round indicates how many times in the following betting rounds players will be able to choose only between "CHECK or ALL-IN".

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    The number of raises in a particular betting round indicates how many times in the following betting rounds players will be able to choose only between "CHECK or ALL-IN".
    To jest to. To jest zasada, której szukałem przez 6 lat. Tłumaczyć na polski nie będę, bo pewnie każdy rozumie. Przykładowych rozdań też nie będę podawać, bo wszystko można ująć w jednym zdaniu i to jest piękne. Jaki mam pożytek z tego, że to wymyśliłem, a przecież jak wiadomo nikt się na poważnie tym nie zainteresuje ? Taki, że wreszcie czuję wewnętrzny spokój i jedno wiem na pewno - nigdy tej zasady nie zapomnę. Nie zostanie ona oficjalnie zaakceptowana, ponieważ gdyby tak się stało oznaczałoby to, że w oryginalnych zasadach Texas Hold'em tkwi błąd.

    Ponieważ 6 lat to jednak szmat czasu, pozwolę sobie jeszcze na małe podsumowanie. Myślę, że przez ten okres czasu wymyśliłem około 200 różnych zasad pokerowych, jedne mniej ciekawe inne bardziej. Była tego cała masa, w końcu pracowałem prawie codziennie. O kilku z nich możecie przeczytać tutaj na forum. To forum bardzo mi pomogło, dobrze jest czasem poczytać swoje własne słowa. Czasami tak bywa, że to czego szukamy schowane jest pomiędzy największymi absurdami i głupotami, trzeba się tylko przedrzeć przez tą dżunglę. Zwariowane 6 lat, co tu dużo mówić, czysty obłęd i wiele zwariowanych momentów. Dlaczego tak mocno i tak uparcie wierzyłem, że w końcu się uda ? To już zupełnie inna historia ...

    Ostatnio edytowane przez martino ; 13-12-2013 o 22:19

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Zastanawiam się czasem, co Ty bierzesz, że masz takie jazdy...