Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    dawaj zasady.

  2. #82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    OK, podaję zasady:

    Gra rozróżnia tylko 4 rodzaje układów - trzy pięciokartowe i jeden sześciokartowy. Oto one w kolejności od najsłabszego: strit, kolor, ful oraz 6-kartowy poker ("Royal Flush"). Każdy inny układ kwalifikuje się jako "0".
    Gra należy do kategorii "stud poker". Każdy gracz otrzymuje w sumie 9 kart.
    Na początku każdego rozdania gracze otrzymują po 5 kart (3 zakryte i 2 odkryte) po czym następuje I betting round.
    Następnie gracze otrzymują po 2 karty (odkryte) i następuje II betting round.
    Następnie gracze otrzymują po 2 karty (odkryte) i następuje III ostatni betting round.

    To w zasadzie tyle, brakuje jedynie ustalonego limitu. Wydaje mi się, że powinien to być fixed limit, ale nie wiem jaki dokładnie.

    Czekam na komentarze ...

  3. #83
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jestem świadomy, że to nie to, ale byłem ciekawy jak to zostanie skomentowane. Tracę już siły do dalszego projektowania, ale być może to tylko mały kryzys i posiedzę jeszcze nad tym. Nie wiem, zobaczymy. Jak mi coś wpadnie do głowy to wrzucę, bo widzę, że wątek ma jednak trochę odsłon, więc może jest jakieś zapotrzebowanie na wariata co się rzucił z motyką na słońce. Jeszcze nikt nie oskarżył mnie o trolling, uznaję to za swój sukces Brakuje tylko szczęśliwego zakończenia, eh no co zrobić ... Prędzej czy później ktoś coś wymyśli, np. za 20 lat. Wszystko jest kwestią czasu ponieważ istnieje nieskończenie wiele odmian pokera, problem w tym, że 99 % z nich to nic nie warte i nic nie znaczące gierki. Brakuje mi tylko Waszego wsparcia, chociaż już przywykłem do tej ciszy, jest ona na swój sposób ujmująca i nastrojowa. Raz na jakiś czas ktoś z czymś wyskoczy i o to chodzi. Do rychłego usłyszenia oby w sprawie ciekawych zasad, mówił Wasz ulubiony wodzirej.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 08-08-2014 o 18:45

  4. #84
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nowy betting limit do Texas Hold'em : Pot Limit + ALL IN - czyli gra się tak jak pot limit, ale w dowolnym momencie można zrobić ALL IN.

    Wariant drugi :
    pre flop - no limit
    flop - pot limit
    turn - no limit
    river - no limit

    Wariant trzeci :
    pre flop - pot limit
    flop - pot limit
    turn - no limit
    river - pot limit

    Wariant czwarty :
    pre flop - no limit
    flop - pot limit
    turn - pot limit
    river - pot limit

    Wariant piąty :
    pre flop - pot limit
    flop - pot limit
    turn - no limit
    river - no limit

    Wymyśliłem też coś co nazwałem "Smart Fold". Chodzi o coś takiego - gra się tak jak w Hold'em Fixed Limit, lecz zagrania wykonuje za nas komputer, losowo. Jedyna samodzielna decyzja, którą może podjąć gracz to FOLD. Wygląda to tak, że gracz ma do wyboru 2 przyciski "AUTO PLAY" oraz "FOLD".

    Strasznie mnie denerwuje fakt, że nie mogę nic konkretnego wymyślić ... raz w tą, raz w drugą, raz to, raz tamto - nie wiadomo gdzie szukać. Nie potrafię tak po prostu tego zostawić i przestać się tym bawić. Tak dokładnie, to już nie praca, a zabawa. Każdy pomysł pęka jak bańka mydlana. Niewykluczone, że gdybyście też brali w tym udział, to byłoby mi łatwiej i może coś byśmy razem stworzyli. Widocznie jednak to nie jest zadanie dla grupy, a dla jednostki. To się musi kiedyś stać i wspomnicie jeszcze moje słowa. Ktoś kiedyś zaprojektuje nowego pokera, tak jak zaprojektowano Rush poker albo Adrenaline Rush.
    Tak sobie myślę, że skoro nie podejmujecie się konkretnej krytyki moich poszczególnych pomysłów oznacza to ni mniej ni więcej, że po prostu nie znacie się na grach. Hahaha, zostaliście rozszyfrowani.

    Wyobrażacie sobie co by się działo, gdyby mi się udało wymyślić nowego pokera ? Zyskałbym sławę, podobnie jak to forum, pisaliby o mnie na 2+2 i wszystkich portalach o pokerze. Już widzę te nagłówki "FISH FROM POLAND DESIGNS NEW POKER" hahaha. Ciekawe czy zarobiłbym na tym jakieś pieniądze. Byłbym sławniejszy od Isildura albo Ivey'a.

    Wracając do konkretów, to aktualnie jestem na etapie wymyślania jakiegoś nowego betting limitu. Skoro w kwestii kart i mechaniki gry wszystko już zostało zrobione, to może jest płaszczyzna, którą można ulepszyć ... czas skupić się na żetonach, a nie na kartach. Można by coś pomyśleć nad nowym fixed limitem specjalnie do gry w Omahę. Hasło na dzisiaj "I don't win ... I deliver"
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-08-2014 o 20:56

  5. #85
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zgodnie z dzisiejszym hasłem, oto mój nowy poker :

    Gra się podobnie do Omahy, z tą różnicą, że są tylko dwie betting rounds :
    1) pre flop + flop (4 karty do ręki i 3 na stół)
    2) turn + river (2 karty na stół)
    Obowiązuje fixed limit :
    1) X
    2) 2X
    Tak jak w FL Hold'em - maks. liczba raisów to 4

    No i gotowe. Jak dla mnie git. Zdaję sobie sprawę, że 2 betting rounds to trochę mało, ale w drugiej jest 2X więc bez problemu można zbudować pulę. Podoba mi się ten poker. Dałoby się w to bez problemu grać. Duże podobieństwo do Omahy to żadna wada w końcu sama Omaha jest podobna do Hold'ema i nikt jej tego nie wytyka. Jeżeli czegoś nie rozumiecie, coś niejasno przedstawiłem to piszcie, chętnie wytłumaczę. Dla mnie zasady są zrozumiałe, bo mam obraz gry w głowie, ale Wy nie, więc jak coś to musicie mówić to objaśnię jeszcze raz.

    Tracę siły ... ale jakby co to próbowałem.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 26-08-2014 o 13:44

  6. #86
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Co sądzicie o zaprzęgnięciu tej technologii do pokera online ?

    Ostatnio edytowane przez martino ; 25-09-2014 o 12:07

  7. #87
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Coś dla lubiących operować dużymi liczbami, czyli "Billion Game". Gracze wkupują się do cash game za określoną kwotę, np. 250 $ i dostają za to 1,000,000,000 żetonów. Po skończonej sesji żetony z powrotem przelicza się na kasę. Można też zrobić takie sit'n'go gdzie każdy gracz będzie miał miliard żetonów, oczywiście przy odpowiednio wysokich blindach. Wydaje mi się jednak, że lepiej sprawdziłoby się to w cash game.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 25-09-2014 o 12:54

  8. #88
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Witam. Wróciłem po długiej przerwie tylko żeby powiedzieć, że nowy poker jest gotowy. Nie jest to stuningowany Hold'em tylko coś od początku do końca nowego i mojego. Szkoda, że na forum nie ma zbyt wiele aktywnych osób, bo mógłbym podać zasady. Ten poker wymaga aktywnej i prawdziwej publiczności po to, żeby można go szybko przetestować i ocenić. Sytuacja, w której podaję zasady i zapada kilkutygodniowa cisza nie wchodzi w grę, a takie są niestety realia na tym forum. No nic, chciałem tylko powiedzieć, że to mam i że jest zajebisty

  9. #89
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  10. #90
    śliczne auto! Ostatnio mój kumpel od remontów i usług szpachlowania w poznaniu kupił podobny: zobacz tutaj i generalnie wygląda znakomicie. Wozi nim materiały budowlane na potrzeby tych remontów.
    Ostatnio edytowane przez madziapolska130 ; 10-08-2017 o 18:22