Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 90
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jeżeli komuś podoba się chociaż trochę któryś z moich pomysłów to zapraszam do lajkowania postów.

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Powróćmy na chwilę do możliwości zaglądnięcia w karty przeciwnika, ale w innej formie, czyli:

    Project "Higher Price" (oparte na Texas Hold'em online heads up)

    Gracz może zobaczyć karty przeciwnika jeśli włoży do puli tyle żetonów ile na początku rozdania pokaże mu wskaźnik "ceny". Cena generowana jest losowo poprzez podwójne losowanie i podawana jest obu graczom na samym początku rozdania.

    Przykład:

    Gracz A na pozycji big blind ma 1500 $, blindy 5$ / 10$

    Losowanie #1 algorytm losowy losuje liczbę X [od 10 do 1500]
    Losowanie #2 algorytm losowy losuje liczbę Y [od X do 1500]

    Liczba Y podawana jest graczowi A jako cena na samym początku rozdania. Jeżeli gracz A włoży do puli co najmniej Y żetonów, będzie mógł zobaczyć karty przeciwnika.

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Project "One vs All" (obadajcie to !!!!!!!!!!!!!!!!)

    Pomysł na drużynowe sit'n'go (Texas Hold'em):

    Jeden gracz (#1) przeciwko 9 graczom. Gracz #1 musi pokonać pozostałych zawodników i odebrać im wszystkie żetony. Aby wyrównać szanse gracz #1 wygrywa showdown dokładnie tak jak w Texas Hold'em, natomiast żeby jeden z 9 pozostałych graczy wygrał showdown z graczem #1 musi mieć wyższy rodzaj układu.

    przykłady:
    Gracz #1 ma parę króli, gracz #2 ma parę dziesiątek - pulę zgarnia gracz #1
    Gracz #1 ma parę ósemek, gracz #2 ma parę asów - remis
    Gracz #1 ma trójkę, gracz #2 ma strita - pulę zgarnia gracz #2

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Project "Turn the river"

    I betting round:

    Gracze dostają po 2 karty

    II betting round:

    Na stole pojawia się 3-kartowy flop.

    III betting round:

    Na stole pojawia się turn. Gracze mogą wybrać tylko pomiędzy CHECK lub ALL-IN. Po dokonaniu wyboru, kiedy pula jest już ustalona, na stole pojawia się river i następuje showdown.

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Project "Omaha 55" (oparte na 5 Card Omaha heads up)

    I betting round:

    Obaj gracze otrzymują po 10 kart. Wśród nich jest 5 kart boardu i 5 kart własnych - gracze nie wiedzą, które są które.

    II betting round:

    Karty dzielone są na dwa razy po 5 (board i własne). Gracze dalej nie wiedzą, które są które.

    III betting round:

    Karty boardu wędrują na środek stołu, a karty własne zostają w rękach graczy.

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Tutaj coś dla tych, którzy uważają, że wymyślenie nowego pokera nie jest możliwe:


  7. #47
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wersja ostateczna, gotowa do exportu


  8. #48
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Pomimo tego, że Hold'em został już przeze mnie stuningowany brnę dalej i szukam. Oto co ostatnio wymyśliłem:

    Polish Stud (1)

    betting round 1 - Gracze dostają po 3 karty (2 zakryte i 1 odkryta)
    betting round 2 - Gracze dostają po 3 karty (2 odkryte i 1 zakryta)
    betting round 3 - Gracze dostają po 1 karcie (zakryta)

    Polish Stud (2)

    betting round 1 - Gracze dostają po 2 karty (zakryte)
    betting round 2 - Gracze dostają po 3 karty (1 zakryta i 2 odkryte)
    betting round 3 - Gracze dostają po 2 karty (1 odkryta i 1 zakryta)


    Jak łatwo zauważyć oba warianty są ze sobą powiązane :

    331 232
    232 331

    ----------------------------------------------------------------

    ... jeszcze mam nową wersję tuningu hold'ema. Jest o tyle lepsza, że prostsza i łatwiej zapamiętać zasady:

    Last Call (oparte na NL Hold'em HU)

    "Last call" można zrobić zamiast normalnego call'a. Powoduje to, że od tego momentu gracze będą mieli do wyboru już tylko CHECK lub ALL IN (aż do końca rozdania).
    Ostatnio edytowane przez martino ; 08-04-2014 o 16:22

  9. #49
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł na wariant Omahy, ale nie wrzucę go, bo nikt nic nie pisze i nie ma w ogóle dyskusji, a ja przecież jestem otwarty na krytykę.

    Nie wierzę, że żaden z moich pomysłów nie zawiera w sobie nic ciekawego. Nie wierzę też, że nikt nie ma ochoty mi wytknąć, że np. to jest bez sensu albo że się nie sprawdzi, bo coś tam ... Nie wiem po prostu, w którym kierunku mam iść, a Wy powinniście mi w tym pomagać. Wiadomo, najłatwiej stwierdzić, że Hold'em jest najlepszy i nie da się już nic lepszego wymyślić. OK, lepszego może się nie da, ale innego i nowego na pewno tak.

    Czyli na dobrą sprawę krytyka należy się nie mi, ale Wam, za to, że nie komentujecie i nie krytykujecie moich pomysłów
    Ostatnio edytowane przez martino ; 12-04-2014 o 16:24

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ten nowy wariant Omahy jest naprawdę kozacki Więc pamiętajcie - warto pisać !