Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 90
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ten pokerek jest bardzo przyjemny. 2,3,1,1 - jedyne podobieństwo do Hold'ema, czyli znikome.

    I betting round

    Gracz dostaje 2 karty

    II betting round

    Gracz dostaje 3 karty

    III betting round

    Gracz może wymienić 1 kartę

    IV betting round

    Gracz może wymienić 1 kartę

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Tutaj już większe podobieństwo do Texas Hold'em. Poker przeznaczony do grania w Fixed Limit.

    I betting round

    Gracz dostaje 6 kart: 3 razy po dwie karty (potrójne hole cards)

    II betting round

    Na stole pojawia się 5-kartowy board

    III betting round

    Graczowi zostaje zabrana jedna para hole cards: zostaje mu 2 razy po 2 karty

    IV betting round

    Graczowi zostaje zabrana kolejna para hole cards: zostają mu 2 karty

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Acha, no i oczywiście Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla Wszystkich, którzy tu zaglądają !!!

    Ostatnio edytowane przez martino ; 26-12-2013 o 12:13

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ale już na pewno ktoś powinien wprowadzić opcję zasłaniania kart po zrobieniu fold'u. To co ja ostatnio muszę oglądać to już lekka przesada. Powinna być taka opcja i koniec kropka. Acha, jeszcze mi się przypomniało - Pokerstars Big Game, tam grają w Texas Hold'em pot limit pre flop i no limit po flopie. Taka zmiana to może za dużo żeby powiedzieć, że grają w nową odmianę pokera, ale na pewno wystarczająco dużo żeby powiedzieć, że nie grają tam w No Limit Texas Hold'em. Chyba na Aussie Millions też jest pot limit pre flop, ale nie jestem pewien. Wracając do Pokerstars Big Game - dowód na to, że zasady No Limit Texas Hold'em nie są świętością i środowisko pokerowe jest otwarte na zmiany.

    Jestem świadomy, że większość tych pokerów, które wymyślam do niczego się nie nadaje, ale spokojnie ... co chwilę mam nowe pomysły i na pewno coś znajdę. Każdy z nich coś w sobie ma. Może pomysły, na których się zatrzymuję to tylko wskazówki, nie wiem. Póki co najlepszy mój projekt to tuning hold'ema z check/all-in, którego zasady podałem po angielsku. Jedno jest pewne - jeśli tylko się uda to będę wiedział, że to jest to, bo za długo w tym siedzę żeby było inaczej. Krótko mówiąc na 100 % nic nie przeoczę. Pracuję dalej, póki co bankroll na zero, więc inspiracji nie brakuje, dziękuję.

    Przypominam, jeśli ktoś mi kibicuje i chciałby mnie wesprzeć to można wpłacić kilka $ na moje konto na Pokerstars (royalhunta) albo na Full Tilt (EDISKRAD17), to na pewno będzie dodatkowa inspiracja. Nie liczy się kwota, liczy się sam fakt poparcia dla mnie. Ja wracam do pracy ... jak coś wymyślę to na pewno zapodam na forum.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 26-12-2013 o 18:32

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Kiedyś miałem taki pomysł żeby w PLO gracz dostawał zawsze po 2 czerwone i 2 czarne karty. Nie zmieniłoby to wiele w samej rozgrywce, a wyglądałoby na pewno bardziej estetycznie. Plusem byłoby wyeliminowanie sytuacji, gdzie gracz ma 3 lub 4 karty tego samego koloru.

    Próbowałem już wielokrotnie wymyślić zasadę, która wykorzystywałaby czerwony i czarny kolor kart, może coś mi się przypomni albo coś nowego przyjdzie do głowy. To tak jak wolne miejsce gdzie można coś posadzić.

    Chodzi mi jedno pytanie po głowie, czy nowy poker może być przeznaczony tylko do gry online czy może raczej musi być też możliwa gra live ? Nie wiem czy taka cecha zasad to wada czy zaleta ... ?

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    W związku z tym, że praktycznie nikt poza mną nie wypowiada się w tym wątku ogłaszam, że zawieszam prace nad nowym pokerem.

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Żartowałem. Oto kolejny koncept:

    "Project 88" (oparte na Texas Hold'em online)

    Ograniczenie hole cards - najwyższa para jaką można dostać w hole cards to 88

    Nowa zasada - po wygraniu rozdania poprzez zmuszenie gracza/graczy do spasowania, kolejne rozdanie gracz rozgrywa z tymi samymi kartami na ręce. Jeżeli znowu zmusi przeciwnika/przeciwników do fold'u jego hole cards przechodzą do następnego rozdania itd.

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Kilka słów wyjaśnienia: projektuję nowego pokera tylko wtedy kiedy mój bankroll wynosi zero. Kiedy mam pieniądze i gram, pomysły nie przychodzą mi do głowy. Nie wiem skąd to się bierze, ale tak jest. Więc jeżeli chcecie żebym już przestał, to musicie mi wpłacić kilka $, ewentualnie życzyć mi powodzenia we freerollach Póki co pracuję dalej, więc pewnie niebawem kolejny zwariowany pomysł.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 28-12-2013 o 13:25

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    "Project Omaha 456" (pot limit)

    Każdy gracz otrzymuje 4, 5 lub 6 kart. Gracze nie wiedzą ile kart otrzymali przeciwnicy.

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Mam ... znalazłem coś. Nazwijmy to "Steal Stack"

    (oparte na No Limit Texas Hold'em)

    Za każdym razem kiedy gracz zmusi przeciwnika/przeciwników do foldu, wygrana pula odkładana jest na oddzielny/osobny stack. Stack dodatkowy składający się z zebranych w ten sposób żetonów jest zamrożony. Musi zostać spełniony jeden z dwóch warunków, aby został z powrotem przyłączony do stacka podstawowego i żeby można z niego normalnie korzystać:
    1. Graczowi kończą się wszystkie żetony w stacku podstawowym
    2. Gracz wygrywa rozdanie wchodząc ALL-IN i zmusza przeciwnika/przeciwników do spasowania
    Ostatnio edytowane przez martino ; 29-12-2013 o 19:34