Witam.

Pokrótce przedstawię o co chodzi:
Kilka lat temu (3-4) grałem regularnie cash SH NL100. Niestety z różnych przyczyn o których nie chcę tu wspominać moja kariera pokerowa przestała się rozwijać i w zasadzie doszło do tego że przestałem całkowicie grać i już nawet nie myślałem o powrocie. W lipcu tego roku postanowiłem jednak wziąć się za siebie i wrócić do gry. Zacząłem grać 4 stoły NL10. Wykres

Od października wskoczyłem na NL20, nl25 (Czasem jak słabe stoliki to mieszam z NL10). Wykres

Poza pokerem mam pełnoetatową pracę ale staram się grać po ok. 20 tys. rozdań na 4rech stołach miesięcznie. Szukam 3 do 5 osób z nl20+ SH (tylko z normalnych stołów bez fast pokera) z którymi wspólnie będę mógł analizować naszą grę w każdym aspekcie i rozwijać się jak najszybciej. Jeśli ktoś chętny znalazłby się z Trójmiasta to oprócz analizy online chętnie bym w realu "podyskutował" o grze (oczywiście do analizy online szukam osób z całej Polski). Nie chce w grupie "rekreacyjnych" graczy którzy nie traktują tego poważnie. Nie jestem świeżakiem w świecie pokera który podłapał na miesiąc "bakcyla" i któremu zapał minie za chwilę. Wiem czego chcę i jestem bardzo z motywowany od lipca dlatego szukam osób z dużym zapałem którzy chcą się równie szybko rozwijać.

Zostawiam swoje GG: 6782943 i e-mail Qeriks@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel