Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1
    Siema.2-3 dni temu z mojego konta skrill zniknęło ponad 700zł.Nie był to jednak przelew internetowy bo nie ma go w historii.Prawdopodobnie jest to wypłata z bankomatu ale wciąż czekam na zaksięgowanie tej kwoty na koncie.Wczoraj podobna sytuacja spotkała mojego znajomego.Napisaliśmy mejla do Skrill ale wciąż czekamy na odpowiedź.czy ktoś z Was słyszał o podobnych przypadkach?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Owszem. Mnie okradziono na (jeszcze wtedy) Moneybookers. Ktoś uzyskał dostęp do mojego konta w niewyjaśniony sposób wchodząc w posiadanie prawidłowego hasła. Wykonał transfer środków na do któregoś z pokerroomów, gdzie natychmiast wszystko przegrał. Pieniędzy więc nie można było odzyskać.

    O ile wina leży po mojej stronie, bo nie było to (najprawdopodobniej) włamanie, tylko ktoś ukradł mi hasło, o tyle jednak interakcja z supportem Moneybookers i absolutny brak energicznych działań z ich strony (a przynajmniej absolutny brak jakichkolwiek informacji dla mnie) sprawiły, że natychmiast po tym zdarzeniu opuściłem MB i jestem szczęśliwym klientem Netellera.