Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 229 z 229
  1. #221
    goo*gl/MnXHsl Kupony z kursami 150,30 oraz 5 na dziś dostępne i aktualne! Potwierdzenia wcześniejszych kuponów w postaci skanów na blogu! Kupony z kursami 150,30 oraz 5 na dziś dostępne i aktualne! Potwierdzenia wcześniejszych kuponów w postaci skanów na blogu!

  2. #222
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    1
    Witam,

    Czy jest możliwe otrzymać informacje czy są rozgrywane turnieje jeszcze w sierpniu, bądź czy będą rozgrywane we wrześniu?

    Pozdrawiam

  3. #223
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    13
    Gdyby ktoś był zainteresowany to poniżej wklejam nową rozpiskę turniejową:


  4. #224
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    1
    Witam serdecznie, czy może ktoś dysponuję nową rozpiską ?. Za wszelkie odpowiedzi, z góry dziękuje

  5. #225
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez silveriusz Zobacz posta
    Witam serdecznie, czy może ktoś dysponuję nową rozpiską ?. Za wszelkie odpowiedzi, z góry dziękuje
    Jak poniżej. Dodatkowo nie ma już 50% więcej żetonów przy wcześniejszej rejestracji.


  6. #226
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    3
    Czy coś się zmieniło po wejściu w życie nowej ustawy hazardowej? Czy rozpiska powyżej jest nadal aktualna? Chciałem tam zadzwonić i się dowiedzieć ale spróbujcie znaleźć numer telefonu do tego kasyna

  7. #227
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez hergar Zobacz posta
    Czy coś się zmieniło po wejściu w życie nowej ustawy hazardowej? Czy rozpiska powyżej jest nadal aktualna? Chciałem tam zadzwonić i się dowiedzieć ale spróbujcie znaleźć numer telefonu do tego kasyna
    Tak, rozpiska nadal aktualna, zmienily sie jedynie terminy polfinalow i finalow (nablizszy polfinal 8 maja, final 26 maja). Co prawda nie bylem w Cristalu juz jakis czas, ale nie wydaje mi sie zeby po wejsciu ustawy zmienilo sie cos w kasynach.

    pozdr

  8. #228
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    4
    Witam serdecznie

    Bede w ten weekend w Trojmiescie. Gdzie moge zagrac w pokierka (texas, omaha)?

    Najlepiej cash game.

    Dziekuje

  9. #229
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    1
    Cześć, turnieje nadal organizowane? Ma ktoś aktualną rozpiskę i jak wygląda sytuacja z frekwencją?

    dzięki
    pozdrawiam