Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: turnieje.pl

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Witam,
    Otóż mam sobie taką domene turnieje.pl i mśsle jakby tu ją wykorzystać z pożytkiem dla naszej pokerowej spolecznosci...

    W wielu miejsach naszego kraju rozgrywane są pokerowe ligi. Co powiecie na zebranie w jednym miejscu informacji o wszystkich naszych ligach.
    Myśle, ze w znaczącym stopniu przyczyniloby się to do rozwoju wielu lokalnych rozgrywek.
    Pokerowa tursytyka napewno stalaby sie latwiejsza.
    W szerszej perspektywie być może moglibyśmy zrobić coś w rodzaju turnieju Mistrzów.

    Póki co to bardzo luźna koncepcja. Ja oferuje miejsce na serwerze, domene oraz webmastering .
    Chcialbym żeby wypowiedzili się organizatorzy poszczególnych rozgrywek, co myślicie o moim pomyśle??

    Pozdrawiam,

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    watpie zeby sie to do czegokolwiek przyczynilo, bo kto zna takowa strone ? jak ktos zalapie lige to napewno z pokerzysty, ew z google no chyba ze chcesz porzadnie zainwestowac pieniadze w reklame

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Mi sie wydaje ze to dobry pomysl bo nie kazdemu chce sie przekopywac przez dziesiatki tematow o turniejach w roznych miastach (a kazdy z tych tematow ma jeszcze 5 lub wiecej podstron). Bylaby przydatna zwlaszcza teraz w wakacje gdy duzo osob ciagle gdzies wyjezdza i przy okazji moznaby sie zalapac na jakies turnieje lub cash games w innych miastach.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Bardzo dobry pomysl.
    Sam myslalem nad napisaniem takiej strony jeszcze jakis czas temu
    Fajnie jak w jednym miejscu bylyby przedstawione wyniki kazdego turnieju w czytelnej formie.

    Bardzo mi sie podoba pod tym wzgledem strona Mariana, ale nie ma tam lig regionalnych, a turnieje planetowe.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jakiś czas temu popełniłem na 'planecie' coś takiego jak 'gry w Polsce': http://www.planetapoker.pl/grywpl.html. W zamierzeniu właśnie strona miała służyć tego typu informacjom. Początkowo wpisałem tam informacje o ligach, które znalazłem na forum, ale szczerze mówiąc ciężko mi się było w tym dokładnie połapać (zmiany terminów itp.). Aktualnie zostały więc tylko pewne bieżące informacje wpisane przez osoby biegłe w temacie danych lig.

    Gdyby również ktoś z czytających forum, orientujących się w terminarzu i typie danej ligi/gry, o której informacji nie ma na ww. stronie zechciał się nią podzielić to serdecznie zapraszam do wpisów.