Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2013
    Przegląda
    Opole
    Posty
    3
    Cześć wszystkim, szukam osób w Opolu lub z okolic Opola chętnych zagrać na żywo czekam na wiadomości. Pozdrawiam shuffle and deal.

  2. #2
    Cześć, również szukam osób do pogrania w Opolu.

    Również proszę o wiadomości w tym temacie - do poprzednika już się odezwałem.

    Pozdro!

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2013
    Przegląda
    Opole
    Posty
    3
    Czyli jest nas więcej czekamy na kolejne osoby może sie uda jakis mały turniej zorganizowac

  4. #4
    Witam,

    Ja również pogram chętnie. Cash albo turniej.

    Jakie gracie stawki?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1
    Witam witam

    Również bym chętnie coś pograł i ponawiam pytanie wyżej: jakie stawki?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2013
    Przegląda
    Opole
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Zumi10 Zobacz posta
    Witam witam

    Również bym chętnie coś pograł i ponawiam pytanie wyżej: jakie stawki?
    super widze ze jest nas wiecej w Opolu czy cash czy turniej to jest kwestia dogadania się chodzi o to zebysmy zebrali grupke ludzi dajmy sobie np.2 tygodnie czasu po tym okresie jak juz bedziemy wiedziec jak liczne jest nasze grono to mysle ze wtedy to rozwieje nasze mzonki na temat tego czy gramy turniej czy cash a co do stawek to tez kwestia otwarta na początek zagrałbym za niewielkie ok . 10 - 40 pln. żeby nikogo nie odstraszac , na wstepie proponuje nizsze stawki zeby zebralo sie nas wiecej; przede wszystkim musimy ustalic kiedy moglibysmy sie spotkac i zagrac sobie pierwsza gierke tak na luzie aby osobiscie pogadac co kto robi w zyciu prywatnym i jak dysponuje z czasem u mnie jest to kwestia otwarta jestem w miare mozliwosci w stanie sie dostosowac do reszty ale chcialbym zebysmy ustalili sobie jakis konkretny dzien tygodnia i cyklicznie spotykali sie tego dnia co tydzien lub co dwa. To chyba na tyle narazie moich wypocin jeżeli ktos ma jakies pytania lub propozycje piszcie na priv lub poście. Także czekam z propozycjami dnia w którym mozemy sie spotykac w tygodniu komu jak pasuje np . mi pasuje środa czwartek i niedziela lub cos w tym stylu podawajcie wiecej dni i godzin abysmy mogli to jakos zgrac miedzy sobą mozemy ustalic ze podzielimy sie na dwie grupy, i jedna bedzie grala np w poniedzialki a druga w srody no nie wiem to sa tylko moje sugestie piszcie co wy o tym sadzicie. Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    Witam również z 2-3 osoby kolejne by się znalazły na casha z Opola,

    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2
    Witam,
    I jak tam? Udało wam się zebrać ekipę do gry? Niedawno zamieszkałem w Opolu i z chęcią bym pograł live. Także jak coś gracie to dajcie znać tutaj lub na pm
    pozdro i powodzenia przy stolikach

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2
    ponawiam pytanie

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1
    To ja podbiję wątek w roku 2015:

    Szukam kilku osób do rozgrywania skromnych turniejów pokerowych w opolcu - bez spiny, przy piwku, raczej niewielkie wejściówki. Może znajdą się zainteresowani?