Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    25
    Witam Was!!!
    A więc tak jak obiecałem napisze troche o lidze która już niestety już sie skończyła lecz to nie koniec emocji ponieważ przed nami najważniejsze wydarzenie czyli MASTERS. A w nim pojawi się 9 najlepszych najbardziej systematycznych oraz tak mi sie wydaje bardzo lubianych graczy oczywiście oprócz największej głowy na podbeskidziu czyli ,,Kuby". Oczywiście żartuje i nie bierz tego do siebie. W mastersie tak jak już mówiłem oprocz 4000 do podziału mamy również statuetki za wygranie ligi , mastersa oraz ... Tego dowiecie się na miejscu Myśle że Ci którzy grali w Wiśle są zadowoleni i w miare usatysfakcjonowani organizacją, lecz jeżeli macie jakieś uwagi z chęcią ich wysłucham. Kolejnej ligi niestety nie planujemy grać w tym roku ale bedziemy organizować jakieś luźne turnieje z większym wpisowym i na pewno jeśli takowe bedą to wszyscy się o tym dowiecie Na ostatnim turnieju rozegraliśmy coinflipa między dwoma nowymi graczami o Jack'a zwycięzcą okazał się Bany który z J7 dominował swojego rywala Artura z 97 flop to TJ6 turn 2 a river 7. Obyło się już bez premiowanych Jackiem układów czyli karet oraz pokerów na ostatnim turnieju. Chciałbym z kolejną ligą ruszyc po nowym roku jeżeli bedziecie chętni z podobnymi zasadami choc lekką modyfikacją turniejów. Czyli Jackpoty znowu by obowiązywały lecz może wpisowe by się zmieniło ale to już jest wszystko do obgadania na forum. Jest również możliwość że kolejna liga będzie sponsorowana ale tego też dopiero dowiem się na turnieju w Wiedniu po nowym roku. Wiec jeżeli zbiore już wszystkie potrzebne mi dane wtedy będe Was informował.
    Odnośnie ligi to zwycięzcą został MALAN któremu za to osiągnięcie należy się statuetka i możliwość gry w mastersie z najlepszym stackiem, wielkie gratulacje.
    Poniżej przedstawiam skład mastersa oraz ilość żetonów posiadanych przez graczy:

    1. Malan - 20350
    2. Duchu72 - 17950
    3. Puza - 17550
    4. Sajmon - 16750
    5. Easy Money - 16200
    6. Lucky Z - 16000
    7. Morozow - 15900
    8. Kaco - 15550
    9. Kuba - 14950

    Miejsca premiowane;
    1. 50% - 2000
    2. 30% - 1200
    3. 20% - 800

    Poziomy blindów będą rosły co 30 min a więc każdy będzie miał okazje na to żeby zaprezentować swojego skilla. Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 18 00 a więc radził bym być bo szkoda żebyśmy musieli szybko i łatwo ,,rozkraźć" część Waszych żetonów. Możecie również podać jakieś danie które miałoby być dostępne jako nasz zestaw obiadowy jeżeli usłysze coś sensownego to poprosze zeby ono zostało nam zaserwowane . Mam nadzieje że teraz jest już dla Was wszystko jasne pozdrawiam i do zobaczenia w środe.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    25
    Odnośnie jeszcze ważnych informacji to oprocz mastersa jest jeszcze paru chętnych na turniej poboczny bądz casha najprawdopodobniej 1/1 badz 1/2 a więc zaparaszam i dobrze by było jakbyście mi to potwierdzili jeszcze telefonicznie.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    114
    Z tego miejsca chciałbym podziękować i jednocześnie pogratulować Sajmonowi. Moim zdaniem zorganizowanie regionalnej ligi w której przewinęło się 100 graczy jest sporym sukcesem w naszym kraju. Najbardziej cieszy mnie fakt, że poza grupą starych wyjadaczy pojawili się gracze z sąsiednich lig regionalnych i różnych, odległych miejsc i przyjemnie było patrzeć, przynajmniej na początku na zapełnionioną salę i grę w naprawdę świetnej atmosferze. Gdybyśmy tylko mieli możliwość reklamy, można byłoby się pokusić o turniej na 100 albo nawet więcej osób. Niestety nie ma na to na razie szansy, sama organizacja ligi pochłania dość dużo czasu, o czym wiedzą Ci, którzy organizują podobne inicjatywy, poza tym bez sponsorów jest to utrudnione, więc na razie poprzestaniemy na rozgrywaniu od czasu do czasu pojedynczych turniejów i częstszych cashy. Na II sezon jest szansa po nowy roku, będziemy was na pewno informować na bieżąco. Gratuluję MALANOWI wygrania klasyfikacji, a wszystkim finałowym graczom życze powodzenia w MASTERSIE

    Wszystkich spragnionych pokerowych wrażeń zapraszam na casha 1/2, będziemy grali do wyczerpania zasobów finansowych, więc podejrzewam, że wstaniemy od stołu w godzinach porannych, do jutra

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    25
    Witam Was !
    A więc Wiślańska liga pokera zostala zakończona. Ale na szczęscie to nie koniec emocji postaramy się z Bartkiem zrobić jeszcze przed końcem roku jakiś fajny turniej oraz raz za czas casha. Mam nadzieje ze beda chetni oraz chciałbym się dowiedzieć w jaki dzień byście chcieli zagrać ale do tego zrobie jeszcze ankiete. Odnośnie wczorajszych zmagań to emocji nie brakowalo Jako pierwszy poleciał Puza, jego AK nadziało się na Asy Kaca i w grze mieliśmy już tylko 8 graczy. Kolejnej eliminacji dokonał zwycięzca mastersa czyli Morozow , nie pamietam dokladnie akcji lecz po tym jak na flopie spadło 34J poszły jakieś bet raisey i na turnie ukazała się 7 gdzie morozow postaił Ducha na all inie z KJ i dostał snap calla z TJ river nic nie zmienił , odziwo lepsza reka sie utrzymala i w ten sposób Duchu pożegnałsie z mastersem. Kolejnej eliminacji dokonał Easy Money gdzie po open allinie za15bb z AK ode mnie, w rozdaniu znalazl siię jeszcze Malan na okolo 13bb z AJ i jak już wsopmniałem Easy na SB ,,obudził sie" z asami i niestety wyrzucił nas obu z turnieju. Kolejny odpadł Kuba na flipie o ile mnie amięc nie myli z Lucky Z jego A8 okazało sięza słabe w starciu z 44 i to on okazał się bubble boyem ponieważ reszta graczy uznała żeby odpalić jednak jakiś cash za 4 plac. Niestety dalszym zmagań pokerowy nie widziałem ponieważ lekko ,,poniósł mnie melanż" ale wiem tyle że kolejno odpadali Easy Money na miejscu czwartym później Luzky Z musiał uznać wyższość Morozowa z tego co slyszałem to na flipie. I na koniec mieliśmy starcie Dawida z Goliatem czyli 15tys Kaca kontra 140tys Morozowa. Pare rozdań w HU i po sprawie.Zwycięzcą okazał się Morozow któremu jeszczeraz gratuluje statuetka za wygranie mastersa powedrowała w jego ręce. Warto jeszcze przypomnieć że zwycięzcą ligi został Malan który pzez wszystkie turnieje zaprezentował bardzo wysoki poziom dzięki czemu z dosyć dużą przewagą uplasował się na pierwszym miejscu ligi Wiślańskiej. O kolejnej statuetce również coś napisze ale dopiero wtedy kiedy zgram zdjęcia z Bartka telefonu.
    Dziękuje wszystkim za to że stworzyliście jakże zajebistą atmosfere oraz pokazaliście pokera na wysokim poziomie . Dziękuje wszystkim tym którzy pomagali przy organizacji turniejów mam nadzieje ze gdyby ruszyła kolejna liga po nowym roku również bede mogl liczyć na waszą pomoc. Dzieki jeszcze raz i mam nadzieje ze do zobaczenia przy stołach na kolejnym turnieju kiedy to będzie to nie wiem ale moge obiecać że takowy się odbędzie .

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    25
    Siemano!
    A więc tak jak już wspominałem wczesniej że rozegramy jakiś turniej to własnie jest ten moment. A dokładniej będzie to niedziela 24.11 o godzinie 17 w hotelu Patria w Wiśle. Zrobimy turniej tak zwany ,,na gre" czyli wszystkie blindy będą rosły co 25 min, postarm się również przeanalizowac strukture i w razie potrzeby dołoże jakiś poziom. Po to abysmy sie skupili na grze skilla a nie po to zeby po addonie trzeba było grac push or fold.
    Teraz troche informacji odnośnie szczegółów turnieju bedzie to UR + A
    BI: 50/100 STACK: 5000/10000 dla punktualnych plus 1000/2000 addon 8000 . Jeśli jednak ktoś miałby jakieś zastrzeżenia bądz chęc wprowadzenia zmian to prosze piszcie . Turniej rozpoczniemy o godzinie 17 dlatego żetony za punktualnośc bedą przyznawane do 16 50 jeżeli jednak ktoś wie że nie zdarzy a chciałby dostac bonus jest dosyc czasu na to zeby wpisac swoj nick i wyslac pieniadze wczesniej przez moneybookersa badz normalny przelew ale w tym przypadku prosiłbym o kontakt telefoniczny 506898038. Co do naszej gry w Wiśle to oczywiście nie obedzie sie bez JACKPOTA . Czyli kareta Asów oraz poker z dwóch swoich kart na ręce bedzie premiowana. Planujemy około 50 graczy ale miejsca jest nawet na 100 osób a więc nie bójcie sie przyjeżdzac. Prosiłbym również o wpisywanie sie do wydarzenia w ten sposob będziemy mieli przyblizoną liczbe graczy lecz na ten moment moge powiedziec ze prognozowana pula to około 7000 badz 8000 a więc bedzie o co grac

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    114
    Siemka!

    Chciałbym Wam przypomnieć, bo Sajmon już pisał, że w najbliższą niedziele czyli 24 listopada odbędzie się turniej pokerowy w hotelu PATRIA w Wisle. Zaczynamy o godzinie 17.00, ale dla punktualnych, którzy zarejestrują się do 16.50 przewidujemy 1k albo 2k bonusowych żetonów w zależności od BI. Gramy UR+A, BI - 50/100, STACK - 5k/10k, A - 8k. Oczywiście, żeby tradycji stało się za dość dla szczęśliwca, który ustrzeli karetę asów, bądź pokera z dwóch swoich kart na ręce czeka wiślański JACKPOT. Ustaliliśmy, że rundy trwają 25 minut, żeby trochę więcej pograć, jest także późna rejestracja do pierwszej przerwy. Zaczynamy wcześniej, żeby szybciej skończyć, ale dla chętnych oczywiście zrobimy małego, spokojnego casha . Będziemy mieli do dyspozycji klimatyzowaną salę konferencyjną z rzutnikiem, z restauracją do dyspozycji i barem. Będzie możliwość zamówienia w promocyjnej cenie obiadokolacji, więc pomyśleliśmy o wszystkim. Celujemy w mniej więcej 50 uczestników, choć jesteśmy gotowi nawet na 100, więc pula powinna być rekordowa. Mam nadzieję, że spotkamy się w doborowym towarzystwie i będziemy się, tak jak zawsze świetnie bawić, do zobaczenia!

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    25
    Witam!
    A więc już po turnieju który w moim mniemaniu był bardzo udany . Oczywiście nie obyło się bez Wiślańskich Jackpotów. Mianowicie pierwszym graczem który trafił Karete dam został nakai który w nagrode otrzymał Jack'a 0,7 . Drugim szczęśliwcem okazał się zwycięzca turnieju Qboslav który skompletował karete 10. Pierwszy raz na turnieju pojawiło się tyle gamblerów którym jeden stolik nie wystarczył i próbowali swoich zmagań również online. Ale nie przeszkadzało to w naszych zmaganiach live. Turniej skończył się przed godziną 2 i wydawało się że cash też, lecz dzięki naszemu dyniogłowemu koledze Jakubowi tak się nie stało. Nasze zmagania zakończyliśmy po godzinie 8 rano I wyszło na to ze jak przychodziliśmy na turniej była jeszcze jesień a gdy z niego wychodziliśmy nastała nas sroga zima
    Mam nadzieje że Ci którzy się pojawili nie żałują i że im się podobało. Z tego co słyszałem chcielibyście grać raz za czas a więc może pomyślimy o kolejnym turnieju w Wiśle. Odnośnie dokładnych danych to na turnieju pojawiło się 31 co troche mnie zaskoczyło (liczyłem na lepszą frekwencje) ale i tak dzieki takiej strukturze turnieju mieliśmy rekordową pule Poniżej przedstawiam wyniki :

    1. Qboslav
    2. Sajmon
    3. Duchu72
    4. Bogdan
    5. N4kai
    6. Sycu
    7. Antek
    8. Lokacz
    9. Malan
    10. Sylwia
    11. Chudy
    12. Dawid
    13. Emilos
    14. Pietras
    15. Claudio
    16. Bartmaniac
    17. Lecze CIe
    18. Easy Money
    19. Klejnot_Nilu
    20. Morozow
    21. Lucky Z
    22. Masa
    23. Daniel
    24. Mikson
    25. Watsug
    26. Jarczyk
    27. Suchy012
    28. Maly
    29. Makuszek88
    30. Kinslayer
    31. Woody

    Miło było Was gościć w Wiśle i mam nadzieje że będzie okazja do kolejnego spotkania Ale to juz chyba po nowym roku, nie bede Wam zawracał głowy w okresie świątecznym ! Do zobaczenia.

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    114
    Muszę dodać, że niezapomnianym przeżyciem była pobudka, która mi zaserwował Sajmon wpadając z drzwiami do pokoju z flaszką w jednej ręce, a kartami w drugiej około godziny 3.30 i proponując casha. Ciekawie było grać w nowe oryginalne odmiany, które odkrywaliśmy przypadkiem np. dlatego, że ktoś rozdał o jedną kartę za dużo, więc graliśmy w 9kartową odmianę pokerka, także cash był konkretny. Nie wykluczam zorganizowania jakiegoś świątecznego turnieju, choć bardziej prawdopodobne, że kolejny turniej zrobimy w przyszłym roku, widząc wasze zainteresowanie i dopisującą frekwencję, także będziemy was na bieżąco informować, pozdro!