Witam wszystkich!!!

Mam przyjemność zaprosić was na turniej, który odbędzie się 24 czerwca w Hotelu Patria w Wiśle - Hotel Patria*** - prawdopodobnie najlepszy hotel w Wiśle!. Dojazd jest bardzo prosty, w razie pytań dzwońcie do Sajmona 506898038 albo do mnie 661786238. Gramy turniej o godzinie 19.00 w formule unlimited rebuy do pierwszej przerwy plus addon, wpisowe - 30. Dla punktualnych, którzy będą przed czasem do stacka startowego dodajemy 1000 w żetonach, a jeśli ktoś weźmie podwójnego to 2000. Stack początkowy to 4000, rebuy także 4000, addon 7000, opłaca się więc być na czas. Proponujemy formułę, która jest znana graczom uczęszczającym na Bielską Ligę Pokera. Będzie to turniej zapowiadający I sezon Wiślańskiej Ligi Pokera, który mamy zamiar rozpocząć w wakacje, a chcemy sprawdzić nowe miejsce, formułę i poznać wasze opinie. Jesteśmy ciekawi czy odpowiada wam ten rodzaj turniejów, czy chcielibyście jakiegoś freezeouta z większym wpisowym, jaka pora wam pasuje itd. Możliwe, że wprowadzimy JACKPOTA za skompletowanie pokera, ale to temat na turnieje ligowe. Dzięki uprzejmości dyrekcji Hotelu Patria mamy możliwość korzystania z dużej, odnowionej sali konferencyjnej, także na pewno pomieścimy każdą ilość chętnych graczy. Jest szansa na rzutnik, więc będziemy mieli wspaniałe warunki na skupienie się w pełni na tym ekscytującym sporcie.

Wszystkim graczom mamy do zaoferowania w atrakcyjnej i promocyjnej cenie 20 obiadokolacji (jest to propozycja szefa kuchni zupa plus drugie danie), a także lane tyskie po 5. Proszę o wstępną deklarację u mnie albo u Sajmona, tutaj a najlepiej telefonicznie lub smsowo, kto z was planuje przyjechać. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące miejsca, ligi, formuły turniejów, wpisowego itd, więc podczas przedligowego turnieju wszystko możemy przedyskutować. Czekamy na wasze opinie, pamiętajcie o wstępnych zapisach i nagrodzeniu punktualnych graczy. Przypominam 24.06 godzina 19.00, widzimy się przy stołach!!!!!