Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam!
    i prosze o pomoc kogos doswiadczonego,co konkretnie moge poprawic w swojej grze,jak to znalezc (wyfiltrowac w HM1) lub gdzie sie tego nauczyc,jakie filmiki?
    chce wejsc na wyzsze stawki NL10-NL20 ale zdaje sobie sprawe,ze moj styl jest slaby i chcialbym go poprawic,wiem ,ze musze zwiekszyc agresje zwlaszcza post flop i zaczac walczy o pule (zwiekszyc W$WSF) a nie tylko grac na totalnych fischy,ale jak konkretnie mam to zrobic?
    np.jezeli bede chcial zwiekszyc moj raise C-bet czy c/r na T to jak(z jakich filmikow,art?) sie nauczyc kiedy to robic,na jakich boardach i na kogo?
    to co mi przychodzi do glowy to :

    -zmniejszenie liczby stolikow do np 4
    -probowanie zwiekszenia agresji post flop,atakowanie leakow innych np za duzy C-bet flop czy c/r T na floaterow
    -probowac grac wiecej c/r w limpowanych pulach,zwiekszyc steal limped pots
    -nie wiem czy na tych stawkach warto wiecej bronic blindy? i grac np wiecej CC z BTNa i BB zeby pozniej krasc pule?
    -moglbym zwiekszyc C-bet flop ale nie wiem czy to dobry pomysl bo fishe nie zrzucaja do C-betu
    -moze zbyt pasywnie rozgrywam drawy?ale nie bede przeciez stakowal sie z drawem na fisha ktory mnie sprawdzi z
    3para
    -moze probowac wiecej (thin)value betowac na R?ale nie za bardzo mam pojecie kiedy

    bede duzo bardziej wdzieczny za 1 konkretna rade ktora moglbym juz wprowadzic w zycie i poprawic linie NSD niz za 100 ogolnych porad


    hands.jpg
    pop.jpg

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Masz bardzo dobry winrate, nie musisz się na siłę starać dostosowywać do wyższych stawek. To nie jakieś high stakes z sharkami, którzy Cię zniszczą, jeśli nie będziesz grać super fancy. O czerwoną linię też bym się nie martwił, bo na NL4-NL6 ciężko kogoś wyrzucić z puli. Jedyna statystyka, która się naprawdę liczy, to zarobione $ (w longrunie, rzecz jasna), a z tym chyba problemu nie masz? Jeśli bankroll Ci na to pozwala, to śmiało możesz atakować wyższe stawki. Różnica w poziomie graczy nie będzie aż tak diametralna, żebyś musiał swoją grę totalnie przemeblować.
    Po prostu poprawiaj swoje umiejętności, szlifuj strategię, ale nie staraj się jej na siłę zmieniać.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    10
    napisz do mnie na gg : 53558262

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    7
    footballpick24*blogspot*com Kupon na dzis z kursem 55 dostepny i aktualny ! podajemy od razu po wpłacie! swietna skutecznosc,zawsze wielkie kursy i wchodzą! wszystko potwierdzone skanami na blogu!