Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Konto skarbonka

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    WItam,
    Zauważyłem pewną prawidłowość w swojej grze mianowicie gdy mój roll wynosi 20$ gram o niebo lepiej niż gdy wynosi 50$(gram ZOOM Nl2 gdy mam 50$ profitu wyplacam).Widocznie bardziej sie skupiam wiedzac ze za chwile moge przegrac calego rollai teraz pytanie:
    Czy da sie odkladac pieniadze z rolla nie wyplacajac ich?W sensie mam 20$ robie w ciagu dnia 20$ profitu i chce je gdzies...odlozyc.Przelewanie do innego zaufanego gracza nie wchodzi w gre bo pozniej nie mozna ich wyplacic.Myslalem nad przelewaniem na konto FTP ale nie wiem czy wtedy bede mogl je wyplacic...pisalem do supportu ale ich odpowiedz byla niedorzeczna i nie zwiazana z tematem wiec moze ktos z was wie jak to zrobic.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Możesz przelewać mi! Na 100% będziesz mógł wypłacić.






    Albo nie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Powaznie to to jest mega slabe ze nie moge przelewac na konto brata/siostry/taty/wujka/dziewczyny 10$ dziennie by na koniec dostać je z powrotem i wyplacic...niby co w tym jest podejrzanego...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mega słabe to jest to, że poziom Twojej gry zależny jest od stanu konta :P

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Bo ja slaby pokerzysta jestem

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Myslalem nad przelewaniem na konto FTP ale nie wiem czy wtedy bede mogl je wyplacic...
    Dlaczego miałbyś nie móc wypłacić? O Howarda Lederera już się martwić nie musisz
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 12-07-2013 o 02:32

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    No wlasnie support mi napisal ze moge je przeznaczyc na gre na FTP,oczywiscie pomijajac moje pytanie czy jak wplace je znowu na PS to bede mogl je wyplacic...
    swoja droga to rozumiem ze oni maja tam 10000000 maili dziennie ale odpisywanie w stylu kopiuj wklej jest słabsze...nawet od mojej gry Opisuje "historie swojego życia" a oni na to "POKERSTARS OFERUJE LIMITY STAWEK,WEJDZ W USTAWIENIA BLA BLA BLA BLA" Gdy odpisałem "rozumiem, że wasze przepisy są tak elastyczne jak polski rząd" to w odpowiedzi "POKERSTARS DZIAŁA W ZGODZIE Z UMOWA LICENCYJNA NA MALCIE BLA BLA BLA"...chyba nie zlapali ironii....Mam 23 lata a juz tesknie za czasami w ktorych ludzie byli dla siebie bardziej spoko

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Mam 23 lata a juz tesknie za czasami w ktorych ludzie byli dla siebie bardziej spoko
    A kiedy niby były takie czasy?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Nie mowie ze kiedys bylo kolorowo ale zdecydowanie z roku na rok jest coraz gorzej,pieprzenie o "zdrowym egoizmie" itd. Mozesz byc najgorszym skurw.., dorobisz sie na krzywdzie innych ale nikogo to nie obchodzi,poklepia Cie po plecach i powiedza ooooo mega przedsiebiorczy koles...a ludzie ktorzy sa dobrzy sa uznawani za naiwnych i niezaradnych.Coraz czesciej spotykam ludzi ktorym jak powiem ze czegos nie umiem,nie potrafie,to sie pukaja w czolo, albo ze czegos nie zrobie bo kloci sie to z moimi idealami,z tym jak zostalem wychowany....Jak toooo nie chce pan 2,5 koła złotówek za naciąganie staruszek na badziewny sprzęt??Pełno jest,ekspertow od wszystkiego ze smaprtphonem(super nazwa) i google, ktore prowadzi ich przez zycie a ich autorytetem jest koles prowadzacy videobloga o tym co zjadl na sniadanie, albo jakas cizia z mtv...
    Dystans do siebie???To juz zagrozony gatunek,praktycznie na wymarciu...