Strona 5 z 43 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 429
  1. #41
    Witam,

    Orientujecie się jak wygląda frekwencja w wakacje? Zastanawiam się czy wybrać czwartek, czy sobotę. Generalnie nie jara mnie turniej w formule 'push or fold' od samego rozpoczęcia , dlatego wolałabym zagrać 1R1A, lub Freezout SC. Tak czy inaczej do zobaczenia przy stoliku

    Pozdrawiam,
    Karolina
    Ostatnio edytowane przez Karoka ; 31-07-2013 o 00:02

  2. #42
    Od 01.08.2013 zaczynamy cykl 13 Satelitek do Main Eventu Hit Liga 1, 30-31.08.2013 buy-
    in 660zł. Satelity będą rozgrywane w każdą środę, czwartek i sobotę. "Rzeźnie"(wtorek,piątek) pozostają bez zmian. Struktura wypłat bez zmian. Tylko pierwsze miejsce dostaje ticket do finału+pieniądze. Pula gwarantowana na dzień dzisiejszy ok 4000zł + cały sierpień.

  3. #43
    Jaki buy-in czwartek i sobota? Taki jak w rozpisce?

  4. #44
    Si senorita

  5. #45
    Reflektuje dzisiaj ktoś na turniej? Właśnie dzwoniłam do kasyna, póki co tylko 4 osoby są zapisane... Chętnie się przejdę, o ile uzbiera się minimum 10

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    105
    Ludzie się zapisują na kilka minut przed turniejem, więc jak się nie przejdziesz to się nie dowiesz czy turniej jest. Poza tym, żeby w ogóle turniej się odbył musi być min 10 osób

  7. #47
    Wiem, wiem I rzecz jasna się pojawię

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    3
    Dzisiaj ktoś się pojawi? Jestem tu nowy, ale chętnie bym pograł. Pytanie jak to wygląda w okresie wakacyjnym i czy jest nadzieja zebrać ekipę? Pozdrawiam

  9. #49
    Podobno na otatniej 'RZEŹNI' było 40 osób, więc wpadaj dzisiaj Ja w sobotę byłam pierwszy raz i jak najbardziej polecam, świetna atmofera, a to dla mnie jest kwintesencją gry live Jeśli jednak przeszkadzają Tobie wygadani gracze, rzucający na prawo i lewo żartami, często obscenicznymi, polecam zaopatrzyć się w słuchawki

    Jako, że nie przepadam za turniejami typu 'rzeźnia' sama walczę ze sobą, czy przybyć, czy nie

  10. #50
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    3
    Na czym polega ta "rzeźnia"? Siedzę w pracy i nie chce mi się zczytywać forum Proszę o wyjaśnienie. Dzięki z góry

    p.s. o której start?