Strona 34 z 43 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 429
  1. #331
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    2
    Tak w ogole to dla tych co jeszcze nie wiedza rebuy'ów i add-on' ów poki co nie ma. Gramy dalej re-entry. Rebuy/ Add-on wejdą dopiero w nowym roku, ale tez nie jest powiedziane ze od samego początku.

    Kolejny POLISH POKER SERIES odbędzie się ok. 24-28 lutego 2015r. Pakiety na Warszawkę (bo tam pewnie znowu będzie grany) zaczną byc dostępne w styczniu. Podobnie z pozostałymi informacjami na ten temat.

    Turnieje grają codziennie. Nie ma ich tylko z jakiegoś konkretnego powodu (PPS, Wigilia etc.) Tak więc w grudniu turnieje NIE ODBĘDĄ SIĘ w dniach: 24-26 oraz 31

    W tym miesiącu nie było finału miesiąca. Będzie 3 lub 10 stycznia (jeszcze nie jest do końca ustalone)

    Rozpiska jest bez większych zmian w grudniu:
    Pn 30+5R
    Wt 20+ unlim.R
    Śr 10+5R
    Czw 50+5R (Win The BUTTON)
    PT 30+5R
    SB/ ND 100+1R

    Jedyny większy turniej w grudniu będzie w ten poniedziałek (15.12):
    Wpisowe: 300 zł
    Stack:20 000
    Blindy: 25 min
    Freezeout


    Co do spoznien- radzę być o czasie bo może się zdarzyć że nie dostanie się ktoś do turnieju bo nie będzie wolnego stolika lub krupiera. Dodatkowo Ci co się zarejestrują do turnieju do godziny 19:01 (nie w rejestracji-uwaga) dostaną dodatkowy 1000 lub 2000 za punktualność.

  2. #332
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    1
    Mam pytania odnośnie podatku:
    Czy zasady nakreślone w pierwszym poście tego wątku nadal obowiązują?
    Jeśli tak to:
    Kiedy można odbierać nadpłacony podatek (od którego do którego dnia miesiąca)?
    Czy mam jeszcze możliwość aby odebrać podatek za listopad? Do kiedy mogę/mogłem?

    Pozdrawiam
    Przemek

  3. #333
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    17
    Podatek odbierasz po 10-tym następnego miesiaca. Czyli za listopad najlepiej od 11 grudnia. Podatek nie przepada. Wszystko jest zliczone i przechowywane przez kasjerów. Dzisiaj to nawet możesz iść po podatek za luty jeśli nie odebrałeś Nie ma czegoś takiego jak "przedawnienie" zwrotu podatku. To jest Twoje kasa i nikt Ci nie zawinie

    Pozdro

  4. #334
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez Shukaku Zobacz posta
    Podatek odbierasz po 10-tym następnego miesiaca. Czyli za listopad najlepiej od 11 grudnia. Podatek nie przepada. Wszystko jest zliczone i przechowywane przez kasjerów. Dzisiaj to nawet możesz iść po podatek za luty jeśli nie odebrałeś Nie ma czegoś takiego jak "przedawnienie" zwrotu podatku. To jest Twoje kasa i nikt Ci nie zawinie

    Pozdro
    Witam

    A jak grałem finał w Warszawie raz w sierpniu bez rezultatu i teraz w listopadzie drugi raz, ale z cashowałem to należy się zwrot podatku jakiś czy nie?
    Jeśli tak to czy można go odebrać np w Poznaniu czy trzeba do Wawy dzwonić?

  5. #335
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    10
    Witam, dziś rozgrywany jest finał miesiąca ?

  6. #336
    Cześć, czy od Nowego Roku też się te turnieje będą odbywały? Dawno w sumie nie grałem live, dzisiaj przez przypadek znalazłem info o tym, że znów gdzieś w Poznaniu można na żywo pograć. Cóż, dawno mnie na forum nie było

  7. #337
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    8
    Gdzie mam sie zapisac do turnieju, jak nie w rejestracji, zeby otrzymac te dodatkowe zetony za punktualnosc ?

  8. #338
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez P.Krim Zobacz posta
    Gdzie mam sie zapisac do turnieju, jak nie w rejestracji, zeby otrzymac te dodatkowe zetony za punktualnosc ?
    Rejestrujesz sie normalnie, tournament director przed rozpoczęciem rozda żetony

  9. #339
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    7
    Te dodatkowe żetony to jest AŻ 1000, więc żaden szał tak na prawdę, jak są re-entry, wg mnie...

    ps. jak się wczoraj skończyło? byłem 5ty, trochę posiedziałem czekając na "bubble boy'a" ale stacki latały w te i z powrotem, więc się zmyłem.

    pps. dla ziomka z Q6 vs moje 2 pockety - NICE HAND

  10. #340
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    10
    Jedzie ktoś za tydzien na pokertour Ilava-Klobusice? Szukam transportu lub osób, ktore sie ze mna zabiora.

    pozdrawiam