Strona 15 z 43 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 429
  1. #141
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    I co z tymi cashami? Jakby to miało wyglądać? Tak jak w pozostałych kasynach, tj. krupier bierze udział w grze, wchodząc AI PF za ante? Jakie stawki? Jakie gry?

  2. #142
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    8
    1. Są jakieś ograniczenia w ilości zawodników biorących udział w jednym turnieju, na ilu stołach maxymalnie może toczyć się gra?
    2. W jaki sposób można zrobić rebuy, przy stole, w kasie czy jak to wygląda?

  3. #143
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    7
    1. Są teraz 4 stoły więc max może grać 40osób
    2. Rebuy robi sie u krupiera gdy twój stack wynosi stack początkowy lub mniejszy - czyli taki standard.

  4. #144
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    ile osób średnio gra w sobotnim turnieju?

  5. #145
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1
    Podbijam pytanie, jak wyglądają frekwencje w soboty?

  6. #146
    Średnia z ostatniego miesiąca to 28 osób

  7. #147
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    8
    Napisałby ktoś dokładną strukturę blindów, bo w rozpisce jest podany tylko czas rundy a nie ma wartości blindów na poszczegolnych lvl'ach.

  8. #148
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    3
    Również i ja o coś zapytam. Jak rozumieć mam turniej 2x second chance?
    Tak Btw byłem w czwartek pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem, zarówno całej otoczki jak i samej gry przy stole. Frycowe zapłaciłem mam nadzieje że kolejnym razem zajde dalej pozdrawiam

  9. #149
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    8
    Turnieje 2XChance pozwalają graczom na jednorazowe dokonywanie rebuyów w przypadku utraty wszystkich żetonów. Niedozwolone są żadne dodatkowe rebuye ani add-ony. Ponowne wkupienia dozwolone są wyłącznie podczas wyznaczonego okresu rebuyów, wskazywanego każdorazowo w lobby turnieju.

  10. #150
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    2
    Witam
    Nie jestem z Poznania i chciałem zapytać jak wyglądają zapisy w piątki i soboty?
    Trzeba być dużo wcześniej żeby się załapać?