Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    4
    Witam, wczoraj zakupiłem HM2, po zainstalowaniu i uruchomieniu Holdema wyskakuje mi taki błąd
    Próbuje się z tym uporać już od paru ładnych godzin, ale bez skutku ;/ Wydaje mi się, ze najlepsza opcja będzie jeśli ktoś, kto się na tym zna, ogarnol by ze mną sesje na TeamViewer)
    Z góry wielkie dzięki za pomoc, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez xkwlx ; 14-05-2013 o 21:41

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cóż Ci można doradzić więcej, niż tam jest napisane... HM nie może się połączyć z bazą. Albo nie jest zainstalowana, albo podane są złe namiary na nią.

  3. #3
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    4
    W praktyce to troszkę inaczej wygląda...a możesz podać linka do bazy, z której Ty korzystasz? może po prostu mam złą wersje..

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    W tej chwili nie sprawdzę, bo jestem w pracy. Ale jestem pewien, że HM współpracuje dobrze ze wszystkimi wersjami Postgresa, poza jakimiś archaicznymi. Sprawdź czy masz w ogóle zainstalowaną i spróbuj przez narzędzia sprawdzić takie rzeczy jak port, nazwa użytkownika i czy hasło działa.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    po pierwsze to nie podawaj takich danych jak w screenie

    po drugie nie wpisujesz tam adresu e-mail, tylko dane konta postgresa, które podałeś przy jego instalacji...

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    User to zwykle postgres
    hasło albo podałeś sam, albo zostało wygenerowane automatycznie przy instalacji postgres'a (trzeba sobie spisać)

  7. #7
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Cain Zobacz posta
    po pierwsze to nie podawaj takich danych jak w screenie

    po drugie nie wpisujesz tam adresu e-mail, tylko dane konta postgresa, które podałeś przy jego instalacji...
    haslo: zidane10 użyłem tylko do tego, wiec bez obaw,spróbuje zrobic tak jak mówicie

  8. #8
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    4
    Wpisalem dobre hasla, lecz nadal to samo;/ pisze caly czas, ze HM2 nie moze polaczyc sie z PostrgeSQL ;/

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A narzędziami Postgresa możesz się połączyć?

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    użyj PG Admin'a - i powiedz, czy możesz się połączyć z tego źródła...